Skocz do zawartości
Forum

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie


Gość Hermera39

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wykonywalam ale w Katowicach ale chyba maja odzialy w całej Polsce. Najlepiej napisz bezpośrednio na adres klinika.katowice@onet.pl Opisz problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować do mnie odzwonili i uzyskalam konsultacje lekarska bezplatna pozniej zdecydowalam się na zabieg jestem mega zadowolona

Odnośnik do komentarza

Ale autorka nie pyta sie o Katowice ale konkretnie o Kraków.... Pewnie jakby interesowała ją chirurgia plastyczna to poszukałaby w innym temacie (szczególnie, ze taki temat już istnieje na forum).
Polecam autorko kontakt z tą kliniką chirurgii plastycznej:
https://www.raczkowska.pl/

Powiększałam tam piersi, bałam się zabiegu, bałam się efektu, jednak efekt bardzo dobry Wiem, ze nie jest to na stałe bo po jakimś czasie trzeba implanty wymienić jestem jednak zadowolona z efektu.

Odnośnik do komentarza

Znam doskonałego chirurga, który wykonuje też operację piersi, choć ja poszłam do niego z zupełnie inną sprawą. Mówiąc wprost, zabieg blefaroplastyki wykonałam przez to, że nie czułam się kobieco. Opadająca powieka niezwykle mnie irytowała. Czy to jakieś wyjście, czy nawet zwykłe niedzielne popołudnie. Nie mogłam jak każda normalna kobieta dobrze się pomalować, podkreślić oka. Wyglądałam, jakbym była wiecznie śpiąca. Wiele osób mówiło mi, że popadam w paranoje. Może było w tym nieco prawdy, ale nie chciałam znosić tej niedogodności do końca życia. Poczytałam w Internecie- zabieg miał być szybki i stosunkowo prosty. Przeprowadził go doktor Libondi z Uniestetica . Jakbym miała stworzyć jego krótką charakterystykę użyłabym trzech krótkich przymiotników- doświadczony, odpowiedzialny, profesjonalny!

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.05.2019 o 11:40, Gość wrr napisał:

Znam doskonałego chirurga, który wykonuje też operację piersi, choć ja poszłam do niego z zupełnie inną sprawą. Mówiąc wprost, zabieg blefaroplastyki wykonałam przez to, że nie czułam się kobieco. Opadająca powieka niezwykle mnie irytowała. Czy to jakieś wyjście, czy nawet zwykłe niedzielne popołudnie. Nie mogłam jak każda normalna kobieta dobrze się pomalować, podkreślić oka. Wyglądałam, jakbym była wiecznie śpiąca. Wiele osób mówiło mi, że popadam w paranoje. Może było w tym nieco prawdy, ale nie chciałam znosić tej niedogodności do końca życia. Poczytałam w Internecie- zabieg miał być szybki i stosunkowo prosty. Przeprowadził go doktor Libondi z Uniestetica . Jakbym miała stworzyć jego krótką charakterystykę użyłabym trzech krótkich przymiotników- doświadczony, odpowiedzialny, profesjonalny!

co to jest blefaroplastyka ?

Odnośnik do komentarza

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie to doktor Dominik Boligłowa, sam fakt ze są do niego kolejki o czymś świadczy. Byłam u niego z opadającymi powiekami. Zabieg wykonany bardzo precyzyjnie w znieczuleniu, efekt super!

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2021 o 02:07, Gość Olga napisał:

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie to doktor Dominik Boligłowa, sam fakt ze są do niego kolejki o czymś świadczy. Byłam u niego z opadającymi powiekami. Zabieg wykonany bardzo precyzyjnie w znieczuleniu, efekt super!

Ja również byłam u doktora, robił mi przegrodę w nosie, bardzo dobry specjalista. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2021 o 12:59, Gość Justyna napisał:

Jeśli chodzi o Kraków to zdecydowanie doktor Boligłowa. Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, nie naciąga, tłumaczy wszystko. Osobiście polecam.

zgadzam sie z tym, bylam z corka na korekcie nosa, rewelacyjne podejscie do dzieci, cierpliwosc 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...