Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hermera39

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hermera39

Chciałabym powiększyć piersi. Czy polecicie dobrego chirurga plastycznego w Krakowie, u którego mozna wybrać się na zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julka 32

Ja wykonywalam ale w Katowicach ale chyba maja odzialy w całej Polsce. Najlepiej napisz bezpośrednio na adres klinika.katowice@onet.pl Opisz problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować do mnie odzwonili i uzyskalam konsultacje lekarska bezplatna pozniej zdecydowalam się na zabieg jestem mega zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iktra

Ale autorka nie pyta sie o Katowice ale konkretnie o Kraków.... Pewnie jakby interesowała ją chirurgia plastyczna to poszukałaby w innym temacie (szczególnie, ze taki temat już istnieje na forum).
Polecam autorko kontakt z tą kliniką chirurgii plastycznej:
https://www.raczkowska.pl/

Powiększałam tam piersi, bałam się zabiegu, bałam się efektu, jednak efekt bardzo dobry Wiem, ze nie jest to na stałe bo po jakimś czasie trzeba implanty wymienić jestem jednak zadowolona z efektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wrr

Znam doskonałego chirurga, który wykonuje też operację piersi, choć ja poszłam do niego z zupełnie inną sprawą. Mówiąc wprost, zabieg blefaroplastyki wykonałam przez to, że nie czułam się kobieco. Opadająca powieka niezwykle mnie irytowała. Czy to jakieś wyjście, czy nawet zwykłe niedzielne popołudnie. Nie mogłam jak każda normalna kobieta dobrze się pomalować, podkreślić oka. Wyglądałam, jakbym była wiecznie śpiąca. Wiele osób mówiło mi, że popadam w paranoje. Może było w tym nieco prawdy, ale nie chciałam znosić tej niedogodności do końca życia. Poczytałam w Internecie- zabieg miał być szybki i stosunkowo prosty. Przeprowadził go doktor Libondi z Uniestetica . Jakbym miała stworzyć jego krótką charakterystykę użyłabym trzech krótkich przymiotników- doświadczony, odpowiedzialny, profesjonalny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marysia

U mnie sprawdził się dr Boligłowa, naprawdę fajny człowiek i świetny eskert w swojej dziedzinie. Pomaga znaleźć najlepsze rozwiazania, nie namawia na dziwne opcje i co ważne kontroluje pomysły pacjenta 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna

Jeśli chodzi o Kraków to zdecydowanie doktor Boligłowa. Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, nie naciąga, tłumaczy wszystko. Osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miranda
W dniu 16.05.2019 o 11:40, Gość wrr napisał:

Znam doskonałego chirurga, który wykonuje też operację piersi, choć ja poszłam do niego z zupełnie inną sprawą. Mówiąc wprost, zabieg blefaroplastyki wykonałam przez to, że nie czułam się kobieco. Opadająca powieka niezwykle mnie irytowała. Czy to jakieś wyjście, czy nawet zwykłe niedzielne popołudnie. Nie mogłam jak każda normalna kobieta dobrze się pomalować, podkreślić oka. Wyglądałam, jakbym była wiecznie śpiąca. Wiele osób mówiło mi, że popadam w paranoje. Może było w tym nieco prawdy, ale nie chciałam znosić tej niedogodności do końca życia. Poczytałam w Internecie- zabieg miał być szybki i stosunkowo prosty. Przeprowadził go doktor Libondi z Uniestetica . Jakbym miała stworzyć jego krótką charakterystykę użyłabym trzech krótkich przymiotników- doświadczony, odpowiedzialny, profesjonalny!

co to jest blefaroplastyka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie to doktor Dominik Boligłowa, sam fakt ze są do niego kolejki o czymś świadczy. Byłam u niego z opadającymi powiekami. Zabieg wykonany bardzo precyzyjnie w znieczuleniu, efekt super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julka
W dniu 31.03.2021 o 02:07, Gość Olga napisał:

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie to doktor Dominik Boligłowa, sam fakt ze są do niego kolejki o czymś świadczy. Byłam u niego z opadającymi powiekami. Zabieg wykonany bardzo precyzyjnie w znieczuleniu, efekt super!

Ja również byłam u doktora, robił mi przegrodę w nosie, bardzo dobry specjalista. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wanda
W dniu 25.01.2021 o 12:59, Gość Justyna napisał:

Jeśli chodzi o Kraków to zdecydowanie doktor Boligłowa. Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, nie naciąga, tłumaczy wszystko. Osobiście polecam.

zgadzam sie z tym, bylam z corka na korekcie nosa, rewelacyjne podejscie do dzieci, cierpliwosc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...