Skocz do zawartości
Forum

Czy warto decydować się na meble na wymiar


Gość Startela

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zawsze mamy możliwosć kupienia mebli gotowych. Często po prostu nie mamy wyjścia i z racji przestrzeni w kuchni,musimy zamawiać meble na wymiar. Te są zdecydowanie droższe,ale możemy je skomponować sami i wtedy satysfakcja jest jeszcze większa. Poza tym jeśli wybierzesz dobre studio mebli kuchennych to meble takie bedą o wiele lepiej wykonane niż meble marketowe. Przy wyborze nowych mebli do kuchni warto jest zwracać uwagę na dwa czynniki
na jakość zawiasów
oraz na to jakie fronty zostaną do mebli wykorzystane.

Polecam przejrzeć sobie fronty od tej firmy:
http://fronty-skandynawskie.pl

Firma ma bardzo wysokiej jakości fronty, które są produkowane w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że warto !!! Oczywiście jest to kosztowna inwestycja, ale inwestycja która się w pełni opłaca . Sama zdecydowałam się na skorzystanie z oferty firmy Meble Janas, a zrobiłam to po tym jak zobaczyła meble kuchenne ich produkcji u przyjaciółki. Ja wybrałam klasyczne drewniane fronty zachowane w minimalistycznej stylistyce, meble są prześliczne w końcu mam taką kuchnię o jakiej od dawna marzyłam. Przytulną, stylową i funkcjonalną :)

Odnośnik do komentarza

Warto, warto. Sama ostatnio się budowałam, Kuchnia na wymiar bedize na pewno droższa od kuchni gotowej ale sama nie brałam niczego innego pod uwage. Kuchnia to pomieszczenie, z którego korzystam codziennie, często w nim bywam tak wieć chciałam aby meble były wykonane porządnie oraz były funkcjonalne. Rzadko kiedy kuchnia pozwala na idealne dopasowanie do niej mebli gotowych. Nie jest mozliwe na przyklad zabudowanie szafek do samej góry co jest wygodne bo dzięki temu nie zbiera sie na nich kurz. 

Meble do kuchni realizowało mi to studio z Krakowa

https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-na-wymiar

Z których pracy jestem bardzo zadowolona. Meble takie jakie chciałam i co najważniejsze bardzo wygodne w użytkowaniu. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w kuch nie ma mebli na wymiar po poprzednich właścicielach to zdecydowanie warto zamówić takie jakie będą nam pasowały. Gotowe zestawy to nie to. Jednak jeżeli zastaniemy meble, które były robione na wymiar czasem wystarczy wymienić fronty by je całkowicie odświeżyć. Koszt wydaje się być wręcz symboliczny. Widzę taki pomysł kilka postów wyżej i popieram przedmówcę. Ja zanim się zdecydowałem na taki krok znalazłem info na ten temat na stronie www.meblotap.pl oraz  kilka frontów do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że tak, bo dlaczego miałoby to być złym pomysłem? Jest tak, jak chcemy, są materiały, jakie chcemy, styl i kolorystyka też, a wszystko gotowe, nie trzeba szukać po sklepach, w których zazwyczaj nie ma tego, czego akurat szukamy. Mam takie meble, które wykonała firma Fraktal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...