Skocz do zawartości
Forum

Wąskie usta


Gość Hackma

Rekomendowane odpowiedzi

Są sposoby na optyczne powiększenie jednak ja bym wolała na Twoim miejscu powiększyć sobie usta w gabinecie kwasem ;) Miałam powiększane usta preparatem Restylane Kysse. Efekt naturalny I długo utrzymujący się.

Odnośnik do komentarza

Z tych bardziej inwazyjnych to powiększanie kwasem hialuronowym
https://terazgostynin.pl/pl/658_materialy_partnera/4459_.html
Na stronie mozesz sobie poczytać o zabiegu. Sam sie na niego zdecydowałam bo mam z natury bardzo wąskie usta oraz nie mogłam się na nie patrzeć ( nie byłam w stanie pomalować ust normalnie szminką bo miałam takie wąskie i powodowały u mnie spore kompleksy....).

Jednak jeśli nie chcesz powiekszać za pomocą ostrzyknięć, to polecam przekonać się do błyszczyków.Optycznie powiekszają usta.

Odnośnik do komentarza
Gość Alisha5

U mnie żadne cuda nie pomogły. Powiększyłam sobie usta po prostu kwasem hiauluronowym Restylane Kysse. Teraz przynajmniej faktycznie te usta wyglądają pięknie, naturalnie. Ten kto mnie nie znał to w ogóle nie wie jak wyglądałam wcześniej na prawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Michelinka33

Tez miałam takie wąskie usta i również powiększałam usta wspomnianym preparatem restylane. delikatnie je mam powiększone bo gdyby więcej mi kwasu wstrzyknęła, to wtedy bym po prostu wyglądała mega nienaturalnie

Odnośnik do komentarza
Gość Magda Paweł

Zawsze marzyłam o większych ustach i znajoma poleciła mi zabieg za pomocą preparatu ART FILLER LIPS SOFT. Zrobiłam ten zabieg w klinice MTT Estetica w Krakowie i bardzo jestem zadowlona z efektów. Usta sa naturalnie powiększone oraz ładnie wymodelowany kształt

Odnośnik do komentarza

Zawsze marzyłam aby mieć większe usta i dlatego zdecydowałam się na zabieg ich powiększenia. Wyszło rewelacyjnie, maja ładny kształt, sa większe i efekt jest naturalny. Zabieg robiłam w klnice Han-Medica ul. Aleja Matki Bożej Fatimskiej 94 w Wadowicach  i polecam

Odnośnik do komentarza
Gość marysia

moje usta były wąskie, a jeszcze górna warga była niesymetryczna w stosunku do dolnej. niestety, nie dało się tego ukryć, a ja miałam zwyczajnie dość. właśnie dlatego zdecydowałam się na zabieg modelowania ust, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. ci co mnie wcześniej nie znali nawet nie widzieli, że coś zrobiłam z ustami tak naturalnie wyglądam. oczywiście, kiedy efekty zaczną zanikać zgłoszę się na kolejny zabieg.

Odnośnik do komentarza

Ja powiększałam w Slow Age:

https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust

Zerknij sobie na filmik na ich stronie - na filmiku dokładnie opisane jest, jak wyglada u nich powiększanie ust. Długo szukałam odpowiedniego gabinetu dla siebie. W końcu jednak postanowiłam wybracs ie tam gdzie powiekszała usta moja koleżanka. I u ktorej rezultat mogłam zobaczyć i bardzo mi się podobał.

Jestem bardzo zadowolona.  Usta wygadają naturalnie. 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam doktor Annę Kryszkowską Z Polskiego Instytutu Medycyny i kosmetologii We Wrocławiu. Dodatkowo płaci się tylko za cenę preparatu czyli jakieś 250-350 zł za ml zamiast 1000 zł. Zabieg jest wykonywany na szkoleniu przez kursanta. Jednak doktor Ania nadzoruje wszystko i tłumaczy. https://pimik.pl/szkolenia/zaawansowane-techniki-rosyjskie-powiekszania-ust/

Odnośnik do komentarza

To może warto w takim razie rozważyć wykonanie zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym. W tym zakresie również nasza klinika będzie w stanie pomóc, dlatego serdecznie zapraszamy na http://www.dermedik.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie-i-modelowanie-ust/ gdzie dokładnie poznacie zakres takiej usługi oraz dokładną ofertę. Natomiast w razie pytań od razu kontakt do naszej obsługi m.in jeśli chodzi o umówienie wizyty. Pozdrawiamy serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...