Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hackma

Wąskie usta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hackma

Czy ktoś ma taki sam problem z wąskimi ustami jak ja? Czy macie jakieś sposoby na optyczne ich powiekszenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaKaj

Są sposoby na optyczne powiększenie jednak ja bym wolała na Twoim miejscu powiększyć sobie usta w gabinecie kwasem ;) Miałam powiększane usta preparatem Restylane Kysse. Efekt naturalny I długo utrzymujący się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nermila

Z tych bardziej inwazyjnych to powiększanie kwasem hialuronowym
https://terazgostynin.pl/pl/658_materialy_partnera/4459_.html
Na stronie mozesz sobie poczytać o zabiegu. Sam sie na niego zdecydowałam bo mam z natury bardzo wąskie usta oraz nie mogłam się na nie patrzeć ( nie byłam w stanie pomalować ust normalnie szminką bo miałam takie wąskie i powodowały u mnie spore kompleksy....).

Jednak jeśli nie chcesz powiekszać za pomocą ostrzyknięć, to polecam przekonać się do błyszczyków.Optycznie powiekszają usta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alisha5

U mnie żadne cuda nie pomogły. Powiększyłam sobie usta po prostu kwasem hiauluronowym Restylane Kysse. Teraz przynajmniej faktycznie te usta wyglądają pięknie, naturalnie. Ten kto mnie nie znał to w ogóle nie wie jak wyglądałam wcześniej na prawdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michelinka33

Tez miałam takie wąskie usta i również powiększałam usta wspomnianym preparatem restylane. delikatnie je mam powiększone bo gdyby więcej mi kwasu wstrzyknęła, to wtedy bym po prostu wyglądała mega nienaturalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafka

ja tym samym też z tej firmy ostatnio miałam czepek z Restylane. Są takie zestawy jak Custom pack od nich, takie cos odpakowywał przy mnie lekarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia Htrt

Jak chodzi o powiększenie ust to mogę polecić bardzo dobra klinikę Magnopere w Krakowie Sama tam robiłam i bardzo ładne mam wymodelowane i powiększone usta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda Paweł

Zawsze marzyłam o większych ustach i znajoma poleciła mi zabieg za pomocą preparatu ART FILLER LIPS SOFT. Zrobiłam ten zabieg w klinice MTT Estetica w Krakowie i bardzo jestem zadowlona z efektów. Usta sa naturalnie powiększone oraz ładnie wymodelowany kształt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Zawsze marzyłam aby mieć większe usta i dlatego zdecydowałam się na zabieg ich powiększenia. Wyszło rewelacyjnie, maja ładny kształt, sa większe i efekt jest naturalny. Zabieg robiłam w klnice Han-Medica ul. Aleja Matki Bożej Fatimskiej 94 w Wadowicach  i polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość khaki88

Jeśli są tu dziewczyny z Poznania albo okolic lub te gotowe dojechać kawałek do naprawdę dobrego specjalisty, to ja polecam dr Rosińskiego z Aestetic Clinic w Poznaniu (http://wrosinski.pl/). Robiłam usta u dra i powiem tak - jest to specjalista prima sort! Efekt jest super, jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marysia

moje usta były wąskie, a jeszcze górna warga była niesymetryczna w stosunku do dolnej. niestety, nie dało się tego ukryć, a ja miałam zwyczajnie dość. właśnie dlatego zdecydowałam się na zabieg modelowania ust, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. ci co mnie wcześniej nie znali nawet nie widzieli, że coś zrobiłam z ustami tak naturalnie wyglądam. oczywiście, kiedy efekty zaczną zanikać zgłoszę się na kolejny zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Letama

Chciałabym powiększyć usta i szukam gabinetu w Rzeszowie.Gdzie warto jest się wybrać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irdeme

Ja powiększałam w Slow Age:

https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust

Zerknij sobie na filmik na ich stronie - na filmiku dokładnie opisane jest, jak wyglada u nich powiększanie ust. Długo szukałam odpowiedniego gabinetu dla siebie. W końcu jednak postanowiłam wybracs ie tam gdzie powiekszała usta moja koleżanka. I u ktorej rezultat mogłam zobaczyć i bardzo mi się podobał.

Jestem bardzo zadowolona.  Usta wygadają naturalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sie zastanawiam w sumie nad tym czy w sumie nie isc na gorna warge bo jest o malutka i serio nieproporcjonalna w stosunku do dolnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość teresa31

Ja zrobiłam powiększanie ust i szczerze polecam! Długo się wahałam, zależało mi na najlepszym możliwym efekcie, takim naturalnym i nieprzerysowanym - postawiłam na Klinikę Sfera i dra Migałę, bo widziałam na żywo kilka jego prac i od razu mi się spodobały 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam doktor Annę Kryszkowską Z Polskiego Instytutu Medycyny i kosmetologii We Wrocławiu. Dodatkowo płaci się tylko za cenę preparatu czyli jakieś 250-350 zł za ml zamiast 1000 zł. Zabieg jest wykonywany na szkoleniu przez kursanta. Jednak doktor Ania nadzoruje wszystko i tłumaczy. https://pimik.pl/szkolenia/zaawansowane-techniki-rosyjskie-powiekszania-ust/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anikka

Robiłam zabieg powiększający i modelujący moje usta, które z natury są wąskie, jak by wiecznie "zacięte". Przez to miałam wyraz twarzy wiecznie niezadowolony 😕 Po zabiegu, który sobie zrobiłam w klinice https://wrosinski.pl/, czuję się dużo pewniej, dużo bardziej kobieco. Każdemu polecam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...