Skocz do zawartości
Forum

Warto stosować suplementy?


Gość Magdalena B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna40

Ja również uważam, że stosowanie odpowiednich suplementów, legalnych i o odpowiednim składzie (choćby jak osoba napisała wyżej -Foreverslim) jest jak najbardziej wskazane. Weźcie pod uwagę, że suplement uzupełnia braki w pierwiastkach, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, które teoretycznie powinniśmy dostarczać wraz z jedzeniem, a które z tego jedzenia poprzez różne modyfikacje, jego producenci i przetwórcy skutecznie wyeliminowali...

Odnośnik do komentarza
Gość HalinabREW

Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

Odnośnik do komentarza
Gość Julita234

Ja miałam na tyle szczęścia że Slimunox były pierwszymi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Pierwsze podejście i pełen sukces.Jeżeli człowiek stosuje się do wszystkich zaleceń to schudnąc można bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Gość MartynaH

Też się odchudzałam. Nie mniej to co mogę od siebie powiedzieć, to moim zdaniem bardzo ważna jest chłodna głowa w tym co robimy, Nie ma nic gorszego, jak długotrwałe głodówki, rygorystyczne diety czy odchudzanie w 2 tygodnie. To nie da dobrego rezultatu. W moim przypadku dałam sobie 4 miesiące czasu, dietę, ale nie rygorystyczną, do tego Slimunox i co chyba najważniejsze - systematyczne ćwiczenia. Kalorie trzeba spalać. Suplement ma to nam ułatwiać a nie w tym nas wyręczać

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina45

Mi wiele dała zmiana nawyków żywieniowych.Udało mi sie je zmienić właśnie dzięki Slimunox.Te tabletki sprawiły że oprócz tego że waga systematycznie spadała to przerzucenie sie na zdrowy styl jedzenia było znacznie łatwiejsze.Teraz przynajmniej nie mam problemów z utrzymaniem wagi i nie musze martwic się o efekt jo-jo

Odnośnik do komentarza
Gość DoroteAS

Jakiś czas temu nie przypuszczała bym że sięgnę po tabletki odchudzające.Ale niestety na kolejnej diecie efektów nie widziałam.Doszłam do wniosku że nie mam nic do stracenia i kupiłam Slimunox.Teraz jestem bardzo pozytywnie zaskoczone że tabletki mogą być aż tak skuteczne

Odnośnik do komentarza
Gość MałgorzataE

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox podczas odchudzania i patrząc na to jaki wynik osiągnęłam, przy zastosowaniu jakiej diety, jak ćwiczyłam, to uważam, ze warto było kupić i zastosowac Slimunox.

Odnośnik do komentarza
Gość paulinaB28

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu :P Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...