Skocz do zawartości
Forum

powiększanie ust- jaki wypełniacz


Gość BrendaKolia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Meristela

Sporo dobrych informacji o tym jaki wypełniacz powinno się wybrać jesli chodzi o usta jest opisane w tym artykule:
https://dbam-o-zdrowie.pl/poznaj-popularne-sposoby-na-to-aby-poprawic-wyglad-swoich-ust/

Preparatów jest bardzo wiele, nie kazdy ma takie samo dzialanie, co nie znaczy że są lepsze i gorsze. Po prostu preparat powinien byc dopasowany do konkretnej osoby. No i jesli zalezy CI na większym efekcie czasami warto jest wybrać sie na 2 zabiegi z mniejszą dawką preparatu a nie na jeden.Dopiero w taki sposob można dobrac odpowiednią ilość.

Odnośnik do komentarza
Gość Lukrecjaa223

Idzie wiosna, czas na zmiany. Nowa fryzura, uwydatnione usta:) Fryzura już zmieniona, teraz czas na usta. Za tydzień jestem umówiona w klinice na zabieg powiększenia ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Zdecydowałam się na wypełniacz Restylane Kysse, gdyż słyszałam o nim wiele pozytywów. Z tego co wiem w preparacie jest też lidokaina – łagodna substancja znieczulająca, co zachęca do wyboru właśnie tego wypełniacza.

Odnośnik do komentarza

~Siatkowka
Jak dla mnie Restylane Kysse rewelacja. Piękne nawilżenie, sprężystość i jędrność. No i jeszce jedna sprawa- odpowiedni gabinet medycyny estetycznej z dobrym lekarzem.

Po tym kwasie nie miałam przynajmniej żadnych grudek czy zniekształconych ust. I jednakowe nawilżenie plus naturalny efekt.

Odnośnik do komentarza

Zamiast się pytać na forum jakie wypełniacze do ust to lepiej iść do specjalisty żeby on doradził :) Ja na powiększanie ust chodzę do Olmedical w Częstochowie https://olmedical.eu/ Za każdym razem podoba mi się efekt bo pani doktor dba o to, aby było naturalne :) A przy tym robią zabieg przy znieczuleniu stomatologicznym więc nic a nic nie czujesz ;)

 

Odnośnik do komentarza

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu – od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust. Preparat którego używamy to Genyal lub Filorga. Polecam https://pimik.pl/ płatność tylko za produkt ,a zabiegi wykonują renomowani oraz doświadczeni lekarze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...