Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja kobiet- czym najlepiej ?


Gość Nieskazitelna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieskazitelna

Witam, od 8 miesięcy jestem sama a ciało upomina się o swoje. Myślę że mam duże libido, Ochota na seks towarzyszy mi codziennie, dochodze po parę razy przez stymulację lechtaczki. Od pewnego czasu próbuje doświadczyć przyjemności przez stymulację pochwy. Używam do tego przeważnie banana lub ogórka w prezerwatywie. Choc jest przyjemnie jednak nie moge osiągnąć orgazmu. Co robię źle ? Albo czego innego mogłabym w to miejsce użyc ?

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie masturbowałam się ogórkiem czy innym warzywem :P NIe jest to moim zdaniem najlepszy sposób bo nie daje odpowiedniej stymulacji. i już o wiele przyjemniej byłoby się masturbowac palcami.
Jeśli nie masz wibratora to polecam
pod prysznicem
ewentualnie kup sobie jakiś żel stymulujący bo dzięki temu łechtaczka będzie o wiele bardziej czula na jakikolwiek dotyk. Bardzo przyjemny jest libi gel i jest to mój ulubony żel ale jeśli nie chcesz zamawiać przez interent to dobry będzie durex intense, chociaż libi gel lepszy :P

Odnośnik do komentarza

Widocznie masz jakieś podrażnienia albo jesteś wysuszona. Sam żel nie ma działania nawilżającego i moze faktycznie trochę przypiekać jak jesteś podrażniona. O wiele lepiej będzie kupić sobie libi gel bo ten żel nie powoduje żadnego pieczenia a tak jak pisałam wrażenia są super. I samodzielnie i z partnerem.Poza tym wystarczy jedynie niewielka ilość.Mi kropelka wielkości ziarnka grochu.

Odnośnik do komentarza

No właśnie mi z kolei durex o nie przypadł do gustu bo powodował zamiene uczucie zimna i gorąca i nie wiedzialam w sumie czy jest to przyjemne czy nie.No i cena za takie male opakowanie na moje oko była za wysoka. Bo bardzo szybko mi sie osobiście skończył i nawet nie zdążyliśmy go z facetem dobrze wypróbować.Cenowo libi gel moze nie jest taki tani ale naprawdę trudno go zużyć tak wiec moim zdaniem wygrywa.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że żadna kobieta nie jest naturalnie mokra przez cały czas. Wszystko zależy od dnia cyklu. Przynajmniej ja tak mam :) gdy czuje ze potrzebuje nawilżenia to po prostu nacieram cipke oliwka. Ale o tym libi gel też słyszałam, może sobie zamówię któregos dnia

Odnośnik do komentarza

Oj rózni się i to zdecydowanie. Po prostu zwieksza odczucia. Libi gel jst ogólnie bardzo wydajny bo nie trzeba go nakładac wcale tak duzo, mi wystarczy zwykle kropelka wielkości ziarenka grochu. Nakładam ją na łechtaczkę jak się masturbuję :) Czuję przyjemny dreszczyk, ogólnie odczucia jakie mam są o wiele lepsze niż jak robię to samą ręką. Zwykłe zele daja jedynie uczucie nawilżenia albo ewentualnie rozgrzania .Tutaj jest coś innego. No trudno jest mi to opisać :) Ogólnie super jeśli chcecie sie pobawić samodzielnei ze soba ale róneiż i z facetem (przenosi to seks na zupełnie inny poziom).

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2021 o 09:44, Gość Herla napisał:

To nie zależy tylko od podniecenia tylko tak jak pisze od dnia cyklu. Jak masz owulacje to i nawilżenie jest extra. Natura.

I tu masz rację bo w te dni to i cały wibrator wchodzi swobodnie a jest sporych rozmiarów a w inne dni to mąż ma problem z wejściem i używa żelu

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708777053 i wybierz numer wewnętrzny  777
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Odnośnik do komentarza

Libi gel kosztuje jakieś 60-70 zł czyli z tego co widziałam porównywalne do durexa. Jego pojemność jest jednak o wiele większ abo mój zel ma ponad 100 ml.Uzywam od ponad 6 miesięcy a nie doszlam nawet do połowy opakowania ( nie moge tutaj absolutnie napisać, ze go oszczedzam bo go nie oszczedzam i używam tyle ile mi pasuje).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...