Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Magda mam 13 lat i mieszkam w Niemczech. W Polsce nie miałam wiele znajomych, moje dwie koleżanki uważały mnie za bardzo wesołą pogodną osobę ale w zeczywistości tak nie był... Dobra wtedy tam też płakałam ale nie tak bardzo jak teraz... Teraz niemal codziennie płaczę bez powodu po nocach.... Straciłam chęć do życia pasji, w domu nic mi się nie chce robić.... Przez ok 2 miesiące myślę o tym żeby skończyć swoje życie.... Nawet raz próbowałam ale nie potrafiłam.... Często myślę że,, Jestem do niczego, Jestem błędem świata, Po co mam żyć, Nikt nigdy mnie nie pokocha''Nikt o tym nie wie nikomu nie mówiłam ci mni się dzieje..... To jest bardzo trudne... Stałam się oziembła wszystko było, jest mi obojętne cały czas... Mama pytała co mi się stało a ja zamiast odpowiedzieć szłam do pokoju i płakałam,myślałam żeby się zabić, ale jak zwykle nie dałam rady.... Nie wiem co mni jest... Nie wytrzymam dłużej to wykańcza mnie psychiczne i fizyczne.... Naprawdę mam dość! Proszę o pomoc w dojściu do tego co mi jest.. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Czy język niemiecki byłby dla ciebie barierą, gdybyś z mamą zdecydowała, że warto skorzystać z pomocy psychologa? A jeżeli tak, to czy trudno by wam było dojechać gdzieś do specjalisty po polskiej stronie granicy? Zgadzam się z radą, aby skorzystać z pomocy terapeuty, tylko czy to jest wykonalne w twojej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Twoje problemy są poważne i nie można ich bagatelizować. Spróbuj porozmawiać z mamą o tym, ona się martwi o Ciebie i na pewno Ci pomoże. Spróbujcie razem rozważyć wizytę u psychologa. On wysłucha wszystkich Twoich problemów i pomoże Ci wyjść z trudnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...