Skocz do zawartości
Forum

co na bolące nogi?


Gość anna4545

Rekomendowane odpowiedzi

też to znam, pracowałam kiedyś w obsłudz klienta to nawet na 5 minut nie było jak siąść, posiłki w biegu i już zaczynało być nieciekawie, dobrze, że trafiłam na maxi3vena z ruszczykiem, bardzo mi to pomogło. Poczułam ulgę i nogi zrobiły się dużo lżejsze, zaczełam też wiecej spacrować

Odnośnik do komentarza

Ja tam byłam zadowolona z maxi3Vena, bo kiedy  zaczęły pojawiać się u mnie pajączki to poskutkowało. Nie wiem z kolei jak to jest w  przypadku żylaków. Kapsułki te wspierają  prawidłową pracę układu żylnego, wpływają korzystanie na krążenie i  funkcjonowanie naczyń krwionośnych, działają też  przeciwobrzękowo. 

Odnośnik do komentarza

ja miałam obolałe nogi, ale na początku nie wiązałam tego z przyjmowanymi pigułkami antykoncepcyjnymi, aż pojawiły się żylaki i lekarz powiedział mi że jak chcę mieć zdrowe nogi to muszę zmienić anty. Teraz mam diafragmę wewnątrz pochwową, zakłada się ją przed stosunkiem jak chcę być zabezpieczona no i mam spokój z bolącymi nogami, a libido się poprawiło 

Odnośnik do komentarza

ja przy spirali hormonalnej niestety zaczęłam miewać tak bolące nogi jakbym codziennie chodziła po 100 km, okazało się że to podejrzenia żylaków, szukałam dobrej antykoncepcji i znalazłam obecnie mam diafragmę caya, żylaków nie mam, libido też się poprawiło 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...