Skocz do zawartości
Forum

co na bolące nogi?


Gość anna4545

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak miałam, często bolały nogi, pracuję w sklepie, ne ma czasu żeby usiąść bo ciągle się albo biega po sklepie albo stoi przy kasie, duzo mi dało regularne branie maxi3vena z ruszczykiem, nogi teraz dużo rzadziej mnie bolą, nie puchną, łątwiej w ciągu dnia ustać

Odnośnik do komentarza

mi żylaki coraz bardziej zaczęły dokucza i umówiłam się do flebologa, do Kliniki Flebologii w Warszawie. Miałam robione usg dopplerowe żył i teraz czekam na zabieg. Dobrze, że w jednym miejscu można zrobić i diagnostykę i leczenie. Cieszę się, że się zdecydowałam, bo już inne sposoby u mnie zawodziły.

Odnośnik do komentarza

Mnie też bolały nogi i dużo lepiej się czuje po rehabilitacji . Jeśli jesteś z okolic Warszawy to polecam panią Anne w CinisMedzie w dzielnicy Wilanów. Bardzo profesjonalna, pomogła mi i doradziła wiele razy.

Odnośnik do komentarza

Mi pomagają kapsułki maxi3vena, po całym dniu pracy stojącej mam często obrzęknięte i bolące nogi. Teraz jest znacznie lepiej. Kapsułki wzmagają przepływ krwi i zapobiegają obrzękom. Biorę codziennie po jednej kapsułce.

Odnośnik do komentarza
Gość Carriee

Wypróbuj żel z kasztanowca z rutyną z doz.pl Bardzo dobrze działa na bolące nogi. Uczucie bólu i ciężkości znika bardzo szybko. Stosuję regularnie, bo to daje najlepsze efekty, ale można także doraźnie na ból nóg. Żel jest także dobrze nawilża skórę.

Odnośnik do komentarza
Gość Alekssandrab

Ja pracuję przy biurku i musze przyznać, że mało się ruszam, od pewnego czasu też zaczełam mieć prablem z bolącymi nogami i wtedy przyjaciółka poleciła mi tabletki maxi3vena a do tego namówiła mnie na spacery po naszym osiedlu. Od tej pory czuję się o wiele lepiej, nogi mi tak nie puchną i nie bolą a specerki weszły mi w krew

Odnośnik do komentarza
Gość Malwiinnak

Ja też biorę te tabletki maxi3vena i muszę przyznać, że mi pomagają, odkąd łykam jedna tabletkę dziennie czuję się lepiej =, nogi nie są już takie ciężkie jak kiedyś. Dodatkwoo też schudłam ponad kilogram, lepiej się odżywaim i staram ćwiczyć 2 razy w tygodniu, myślę, że to też ma wpływ.

Odnośnik do komentarza
Gość akacja7

Odpoczynek wskazany jak najbardziej, najlepiej jest leżeć z nogami nieco wyżej położonymi :) Ja biorę też kapsułki maxi3vena, zapobiegają obrzękom, nogi mnie już nie bolą i nie odczuwam w nich ciężkości.

Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo pomagają podkolanówki uciskowe, takie mam obecnie https://venoflex.pl/produkt/podkolanowki-damskie-fast-laine/. One poprawiają krążenie, niwelują obrzęki, nogi się mniej męczą a dzięki temu tak nie bolą. U mnie zadziałały bardzo szybko, zanim leki tak naprawdę. Teraz tylko ich używam, maści poszły w odstawkę. Mają modny wzór w warkocz, do wszystkiego pasują. Dobrze izolują i termoregulują, całą zimę było mi w nich bardzo ciepło. Normalnie w pralce można prać, nie niszczą się.

Odnośnik do komentarza

Ja też od pewnego czasu miałam problem z nogami, zaczęło się w tamtym roku ale jakoś po lecie w miarę ustąpiło, teraz znów zaczęły się upały i to samo. Moja koleżanka poleciła mi tabletki maxi3vena. Powiedziała, że u niej bardzo dobrze się sprawdziły bo w gorące dni przepływ krwi jest słabszy i warto się wspomagać. Dopiero je kupiłam, ale wierzę, że mi pomogą

Odnośnik do komentarza

I jak efekty? Ok. 2 miesiące temu zaczęłam brać i chodzić na siłownie. Rezultat jest niezły. Przede wszystkim nie mam problemów z długim siedzeniem w samochodzie, czy autobusie, co było dla mnie ciężkie. Nogi też nie ciążą, również fajna rzecz, bo łatwiej zebrać się na spacer, czyli zrobić kolejną dobrą rzecz dla nóg.

Odnośnik do komentarza

Mnie długo bolały nogi i okazało się że to przez pigułki hormonalne ;( musiałam znaleźć sobie inną anty, i okazało się że to podejrzenie zakrzepicy, teraz już nie zabezpieczam się hormonalnie tylko mechanicznie błoną dopochwową caya, o hormonach zapomniałam, zdrowie jest ważniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość gintolska

Oczywiście, że ruch, czy nawet masaż powinny być pierwszym wyborem przy takich dolegliwościach. Jednak jak się nie chce, bo nogi bolą, to trzeba sobie jakoś pomóc. Maxi3vena w moim przypadku właśnie miała takie działanie. Tabletki złagodziły ból, a ja zaczęłam sę więcej ruszać.

Odnośnik do komentarza
Gość Aurorra230

a jaką antykoncepcję stosujesz, mnie po tabletkach zaczeły boleć nogi i okazało się że mam podejrzenie zakrzepicy, odstawiłam tabletki i teraz zabezpieczam się diafragma caya i mam spokój z żylakami i bolącymi nogami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...