Skocz do zawartości
Forum

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie


Gość Kaczmarka

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli planujesz powiekszyć piersi, to polecam wybrać się do doktor Raczkowskiej i to zdecydowanie. Pani doktor ma bardzo duże doświadczenie, głównie w zabiegach na powiększanie piersi.

Na stronie jest do niej kontakt:
https://www.raczkowska.pl/

Oferuje możliwosć powiększania biustu za pomoca implantów jak również i za pomocą wstrzyknięcia włąsnego tluszczu. Sama zdecydowałam się na tę drugą metode i jestem zadowolona. Piersi bardzo naturalne, w dotyku nie rożnią sie wcale od tych bez zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Powiększanie biustu genialnie robią specjaliści w klinice Dermed w Krakowie możesz zrobić zabieg ujędrniania specjalny albo powiększyć piersi swoim tłuszczem, to jest dopiero genialna metoda, a jak estetycznie biust wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotka 4657834

Miałam bardzo małe piersi i zdecydowałam się na zastosowanie implantów. Zabieg wy-szedł bardzo dobrze i mam bardzo ładnie zrobione piersi, kształt jest idealny. Zabieg wykonywałam w klinice Galena w Bielsko Białej i polecam maja bardzo dobrych lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Kornlcia 23221

Kiedy zdecydowałam się na powiększenie piersi byłam na konsultacji u kilku lekarzy, aby mieć pewność, że wybiorę właściwie. Nieoceniony zarówno podczas początkowych rozmów, jak i podczas wykonania zabiegu okazał się być dr Pabiańczyk. Polecam

Odnośnik do komentarza

Ja też 2 lata temu powiększyłam sobie biust ? przy tego typu operacji poza wyborem lekarza bardzo ważny jest też wybór samych implantów. Ja zdecydowałam się na Mentory i szczerze je polecam! Zabieg jest bezpieczny bo wskażnik ewentualnych powikłań jest w zasadzie zerowy. Efekt jest bardzo naturalny, piersi są miękkie w dotyku.

Odnośnik do komentarza

Ja wychodzę z takiego założenia, że na operacje powiększania biustu zawsze będzie czas i lepiej zaczynać od mniej radykalnych rozwiązań i tak właśnie szukając w sieci informacji w temacie trafiłam na ofertę http://bust-up.pl/ i ich suplement. Jestem w drugim tygodniu stosowania zobaczymy jakie będą efekty. Liczę też, że jak nic się nie zmieni to faktycznie tak jak deklarują będą w stanie oddać pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Widzę , że na forum przewinął się doktor Pabiańczyk. Potwierdzam, jest rewelacyjny. Powiększałam u niego piersi w SCM clinic o 2 rozmiary, dodam, że byłam płaska jak deska. Trochę bałam się, że będę wyglądać śmiesznie, ale nie, doktor super dobrał mi implanty, wszystko zgadza się , pasują do sylwetki i wyglądam bardzo naturalnie. Ogólnie mega zadowolenie. Mam nadzieję, że ten wpis komuś pomoże w wyborze.

Odnośnik do komentarza

Widzę , że na forum przewinął się doktor Pabiańczyk. Potwierdzam, jest rewelacyjny. Powiększałam u niego piersi w SCM clinic o 2 rozmiary, dodam, że byłam płaska jak deska. Trochę bałam się, że będę wyglądać śmiesznie, ale nie, doktor super dobrał mi implanty, wszystko zgadza się , pasują do sylwetki i wyglądam bardzo naturalnie. Ogólnie mega zadowolenie. Mam nadzieję, że ten wpis komuś pomoże w wyborze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...