Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Baberke

Tanio botoks w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Baberke

Szukam gabinetu w którym w dobrej cenie wykonam zabieg botoksu w Warszawie.

Gdzie polecicie wybrać się w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość westiii

Nie szukaj miejsca, gdzie wykonasz taki zabieg najtaniej bo nie w tym droga. Warto jest poszukać miejsca, w którym wykonają Ci zabieg profesjonalnie bo to jest właśniej najważniejsze. Sam botoks jest bezpiecznym zabiegiem ale jedynie jeśli wykonuje go osoba, która się na tym zna....
W Warszawie polecam to miejsce;
https://ursynow-ame.pl/zabiegi/botox-wygladzanie-zmarszczek-botoksem/

Nie polecam natomiast modnych w ostanim czasie botoks party... Bo mozna narobić sobie sporo problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jenny310

A nie lepiej zmarszczki wypełnić sobie kwasem hialuronowym? Nie lepiej tak by było? Są kwasy, które są bardzo dobre jak np. kwas Restylane. Jest bardzo polecany przez lekarzy. I przede wszystkim jest trwały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kolsh

Albo tez można się zdecydować na zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. W Warszawie mozna taki zabieg zrobić w Dzięgielewska Instytucie oka w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klerkowa

tanio botoks? Nie wszystko co tanie jest dobre... zwłaszcza takie zabiegi jak zabiegi z botoksem. Nie wiadomo co to w ogóle sa za preparaty. Co kwasu Restylane, to jest bardzo w porządku kwasem hialuronowym. Bardzo dobrze wypełnia zmarszczki wokół oczy czy bruzdy nosowo wargowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ida

Tanio nie zawsze oznacza usługi gorszej jakości. Wiem sama po sobie, bo była na maksa uprzedzona do takich promocji na zabiegi medycyny estetycznej do czasu, aż trafiłam do Magicznej Kliniki, oni działają mobilnie, ceny mają o połowę niższe, a zabiegi ok, wykonują je doświadczeni lekarze. Dla mnie bez zastrzeżeń i kontakt bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haniahanna
W dniu 11.07.2021 o 02:58, Gość ida napisał:

Tanio nie zawsze oznacza usługi gorszej jakości. Wiem sama po sobie, bo była na maksa uprzedzona do takich promocji na zabiegi medycyny estetycznej do czasu, aż trafiłam do Magicznej Kliniki, oni działają mobilnie, ceny mają o połowę niższe, a zabiegi ok, wykonują je doświadczeni lekarze. Dla mnie bez zastrzeżeń i kontakt bardzo dobry.

Jakie koszty za wypełnianie zmarszczek botoksem?????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kajka

Widziałam, że niecałe 300 złotych, także dość tanio. Choć w innej klinice patrzyłam i w cenniku było 400 złotych. Zawsze to stówka w kieszeni, a usługi na takim samym poziomie, wykonywane przez lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AOpolska

Najtaniej będzie w Magicznej Klinice, polecam się zapoznać z ich gabinetami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamilka

Nie zawsze najtaniej oznacza, najgorzej, ale bądźcie ostrożne dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość halina45

Ja póki co jade na kwasie hialuronowym, ja widzę różnicę, twarz jest wygładzona, ale mój partner mowi ze nie widzi i tak jestem ładna. Ja to robię oczywiscie dla samej siebie. Lpeiej wcześniej działać, niż wtedy jak zmarszczki są już głębokie jak na przykład moja mama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elwira44
W dniu 24.07.2021 o 19:22, Gość AOpolska napisał:

Najtaniej będzie w Magicznej Klinice, polecam się zapoznać z ich gabinetami.

Zabiegi wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej, doświadczonych dermatologów, także polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...