Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

hejka ;) Mój chłopak w kwietniu będzie miał urodziny, muszę Mu kupić jakiś fajny prezent. Myślę, że kupię Mu jakieś perfumy. Zastanawiam się nad kupnem perfum marki Carolina Herrera https://perfumy.pl/firm-pol-58-Carolina-Herrera.html Czytałam w internecie, że to bardzo solidna marka perfum. Używaliście może jakichś perfum firmy Carolina Herrera? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilllla

Hej, fajny pomysł. Ja niestety nie znam się na markach perfum. Kupiłam ostatnio mojemu facetowi zegarek xonix i był mega-zadowolony, więc jak się będziesz wahać, to możesz też rozważyć taki prezent...

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna85

Pomysłów na prezent można znaleźć wiele. Szczególnie jak poszukamy na rozmaitych blogach internetowych. Pytanie jakie sobie warto zadać to czy dana rzecz będzie dla niego przydatna i praktyczna w codziennym życiu. Nie jest sztuka przecież kupić byle co :) A tego typu produkty są najczęściej reklamowane. Osobiście to staram się szukać tylko w sprawdzonych sklepach ponieważ liczy się dla mnie wysoka jakość. Już lata temu skończyłam z nabywaniem tańszych alternatyw bo w dłuższer perspektywie tylko na tym straciłam. Do tego jest luźniej w garderobie. Ciekawym pomysłem dla chłopaka może być taki dodatek jak chociażby skarpety Wola - https://www.wola.pl/meskie/ o których można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Z doświadczenia wiem jedno, faceci często nie zwracają uwagi na takie detale jak materiał z którego zostały wykonane skarpety. Na dobrą sprawę to kluczowy wyznacznik jakości więc jak mamy możliwość to uświadamiajmy ich o tym fakcie :)

Odnośnik do komentarza

Perfumy to dobra opcja jedynie w sytuacji, w której wiemy jakich perfum używa druga osoba oraz jakie perfumy lubi. Tak aby dobrze wpasować się w gust obdarowywanej osoby :)

Sama często dawałam swojemu perfumy (oczywiście jeśli widziałam ze aktualne mu się kończą)

Kolejną praktyczną rzeczą są nowe ubrania oraz buty. Może być to jakaś konkretna bluza z kapturem męska, spodnie jeansowe, spodnie dresowe. Ewentualnie buty sportowe (po ówczesnym poznaniu rozmiaru). 

Warto zajrzeć sobie do sklepu Ombre, obecnie w sklepie mają spore promocje na ubrania oraz buty. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...