Skocz do zawartości
Forum

Ból mimo znieczulenia


Rekomendowane odpowiedzi

W piątek poszłam do lekarza dentysty na rutynowy przegląd. Okazało się, że na dolnej 6 mam mały ubytek. Zaczęło się borowanie, ale po dwóch przyłożeniach wiertła podskakiwałam - bardzo bolało. Dostałam po raz pierwszy w życiu znieczulenie. Zdrętwiały mi pół twarzy i koniuszek języka. Lekarz ponownie przystąpił do borowania, ale nadal bardzo bolało. Krzyczałam z bólu. Usłyszałam, że jestem nadwrażliwa.... Dostałam plombę i byłam wolna z tym, że ząb bolał mimo wciąż działającego znieczulenia!!! Gdy w końcu zeszło to zaczęło boleć tak, że musiałam przez cały dzień wziąść 2 tabletki ketonalu bo nie dawałam rady. Wieczorem brałam jeszcze pół tabletki i smarowałam dziąsło lignokaina. Mamy wieczór w sobotę a mnie nadal boli ten borowany ząb! Nie mogę nim gryźć ani pić zimnych, ciepłych napoi... Co się dzieje,że ząb boli chociaż wcześniej nic mu nie było? Dlaczego znieczulenie ( dwa razy mi wstrzykiwano) nie zadzałało? Wcześniej borwałam trzy inne zęby również na dole -tyle ze po lewej stronie- bez znieczulenia i nic się nie działo. Dawałam radę z bólem a z tą 6 na dole nie dałam rady. Mam 25 lat. Czy teraz już z każdym będę się męczyć przez kilka dni? Panicznie boje się jakiegokolwiek bólu... i teraz mam już uraz do borowania. Następnym razem prosić o 3 znieczulenia licząc, że któreś zadziała?

Odnośnik do komentarza

Koniecznie udaj sie do scandinavian clinic bo tylko tam spotkalam sie z extra znieczuleniem komputerowym. Cos niesamowitego! Mialam ten sam problem co ty, bol zeba to dla mnie totalna masakra. W koncu kolega polecil mi te klinike - po prostu ZERO bólu!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...