Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc. Psycholog, Kraków NFZ


Gość magdamagda1998

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdamagda1998

Witam, potrzebuje konkretnej informacji gdzie w Krakowie przyjmą nieodpłatnie na terapię osobę w wieku 21, nie uczącą się, pracującą. Potrzebuje też żeby to był dobry specjalista. Podejrzewam u siebie zaburzenia osobowości (osobowość chwiejna emocjonalnie typ impulsywyny lub borderline). Od sześciu lat zmagam się z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia i kompulsywne objadanie - wszystko to na przestrzeni tych lat), wcześniej zmagałam się też z depresją, miałam kilka prób samobójczych, cięłam się. Teraz moim głównym problemem jest zapanowanie nad moimi impulsywnymi zachowaniami, niemyśleniem o konsekwencjach, problem z alkoholem i zachowaniem po nim, łapię się za głowę kiedy dochodzi do mnie co robiłam, jak już zacznę pić nie umiem przestać. W tamtym roku miałam też problem z narkotykami. Przez pół roku ćpałam prawie codziennie mefedron i dopalacze. Teraz zdarza mi się już tylko raz lub maksymalnie trzy razy na miesiąc wyćpać cały worek. Jestem nieodpowiedzialną osobą, bardzo nieodpowiedzialną. Mam długi i pożyczki w sumie na kilka tysięcy o czym nikt nie ma pojęcia, a ja sobie żyje jak gdyby nic. Potrzebuję terapii, bo czuje, że mogę skończyć źle. Potrzebuję pomocy. Gdzie jej szukać w Krakowie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...