Skocz do zawartości
Forum

Weekend za miastem


Gość Halina4123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Struske

Nad morzem jest faktycznie fajnie jednak nie wiem czy chciałabym się tam wybrać na więcej niż weekend. Na dłużej chyba by mnie tam wynudziło bo nie przepadam za leżeniem na kocu i nic nie robieniem. Wolę zdecydowanie bardziej aktywne atrakcje....
Uwielbiam chodzić po górach, szczególnie Tatry wysokie, chociaż Bieszczady równiez mają swoj urok :)

W tym roku chciałabym również zrobić sobie kurs wspinaczki wysokogórskiej:
https://www.m-canoe.pl/blog/posty/jak-przygotowac-sie-do-wspinaczki-wysokogorskiej-w-dolomitach-

Tak aby móc pojechać w Dolomity.

Odnośnik do komentarza

Weekend za miastem to dla mnie prawdziwy synonim odpoczynku od codzienności. Uwielbiam góry i właśnie tam najlepiej wypoczywam. Ja ze swojej strony bardzo polecam Muszynę i jej urokliwe zakątki. Lubię zatrzymać się w Hotelu Klimek lub Pensjonacie Klimek. Oba miejsca od wielu lat uwielbiam i czuję się tam prawie jak w domu. Obsługa mnie już kojarzy, więc chyba to znak, że miejsce jest naprawdę świetne, skoro tak często tam bywam. Bardzo lubię tam korzystać z zabiegów SPA (każdy znajdzie tam coś dla siebie) lubię też posiedzieć w jacuzzi. No i Restauracja Strakija w Pensjonacie - coś wspaniałego!

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to odpoczywać można wszędzie, ważne by tylko móc wypocząć. Dlatego też postanowiłam zabrać męża i wyjechać do Warszawy w końcu to miasto bardzo piękne i także można wypocząć. Po przyjeździe obowiązkowo wybraliśmy się na spacer po pięknym Forcie Służew gdzie znaleźliśmy restaurację Garo Sushi. To właśnie w niej miałam okazję jeść wprost genialne sushi. Tutaj głównie podają dania kuchni japońskiej wiec można tam skosztować coś innego i dzięki temu poznawać smaki z różnych stron świata

Odnośnik do komentarza

Planowaliśmy w tym roku kilka wypadów do miast europejskich, nic z tego niestety nie wyszło. Ale postaramy się to nadrobić za rok. Co nie znaczy oczywiście, ze wcale nie planujemy wypoczynku latem :) Chcielibyśmy wybrać się na kilka dni w jakieś zaciszne miejsce, jednoczesnie aby ten czas spędzić aktywnie.

W sumie w tym roku ceny noclegów w Zakopanem przedstawiają się korzystnie:

https://apartamentyluxzakopane.pl/szczegoly/domek-goralski-lux

Szczególnie jeśli chodzi o wynajecie własnego domku dla grupy kilku osób.

23.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...