Skocz do zawartości
Forum

Opory przed,, lodem"


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zastanawiam się czy w obecnych czasach istnieją faceci, którzy nie chcieliby, żeby dziewczyna robiła im dobrze ustami. Nie mam żadnych oporów przed zwykłym seksem, faceta mogę zaspokajać ręką, ale nie wyobrażam sobie wziąć go do ust już nie mówiąc o połykaniu. Gdybym poczuła smak jego śluzu w ustach to zrobiłoby mi się niedobrze. Czy bez tego elementu współżycia większość facetów zostawiłaby mnie dla innej?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś też mi się wydawało to obrzydliwe. Teraz mam inne zdanie na ten temat. Może to jest kwestią faceta? Jeśli znajdziesz takiego którego na prawdę pokochasz to pewnie sama będziesz chciała spróbować. Ja polecam się przełamać bo warto. Ale ważne kilka kwesti
1 Facet musi być czysty, branie brudnego penisa do buzi to faktycznie żadna przyjemność
2 na poczetek lepiej będzie jak skończy na zewnątrz
3 jak się brzydzisz to polecam super żel do seksu oralnego https://erosatisfy.pl/pl/products/lovely-lovers-raspberry-tasty-lube-150-ml-4654.html jest na prawdę ekstra, pyszny malinowy! W dodatku lekko rozgrzewa i daje lepszy efekt dla faceta. Uwiesz że jak zaczniesz to seks oralny będzie cię podniecał.

Odnośnik do komentarza
Gość Zwykła kobieta

Dziewczyno jesteś całkiem normalna!Ja mam tak samo,co innego seks czy pieszczenie ręką ale brać do gęby fiuta to nikomu bym nie wzięła,nawet jak by mi się bardzo podobał.Przecież na ludzkich narządach jest z miliard bakterii,już widzę jak ktoś pod kran leci z kutasem tuż przed haha...Dla mnie kobieta która to robi i jeszcze połyka nie ma za grosz szacunku do siebie i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Gość medyczne zdanie

w okolicach genitali nawet u zdrowego osobnika bytuje wirus brodawczaka, który powoduje wyrastanie na twarzy brązowych brodawek, które niedość, że szpecą, to z biegiem czasu rakowacieją. Zatem Wasze małpy Wasz cyrk, dla chwili wątpliwej przyjemności umierajcie.
Aaaa, z tych grzybów można zupę ugotować, więc tak szybko z głodu ie umrzecie, a ile rozkoszy....

Odnośnik do komentarza
Gość Brodawczak 34

cyt.:
Aaaa, z tych grzybów można zupę ugotować, więc tak szybko z głodu ie umrzecie, a ile rozkoszy....

dokończenie:
z głodu nie umrzecie to fakt, ale umieranie w bólach rakowych to sama rozkosz, porównywalna do "orgazmu".
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Boże, widzisz i nie grzmisz!!!!Jak możesz tolerować taką ciemnotę? Wszczep tym oralo-ignorantom, błagam, jakąś odrobinę rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet 4

Cioo ty pierd*lisz, że ból nie daje rozkoszy. Oto dowód: kobieta rodząca i mająca dla ułatwienia porodu cięte krocze, doznała autentycznego orgazmu. Jest to dowód na to, że orgazm ma miejsce w mózgu, a nie w piździe. Tak samo może być, że podczas bólu rakowego w jakimś organie, w mózgu wyzwoli się przyjemność zwana orgazmem. Wniosek: liżcie penisy, cipki, dupki bez obawy, bo przyjemność tak czy siak będzie taka sama jak podczas seksu klasycznego, czyli po bożemu..
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Moim zdaniem, przyczyną takiego zjawiska jest zwarcie skalpelem, podczas cięcia, nerwów łączących pizdę z mózgiem.

Odnośnik do komentarza
Gość do Onana

Onan barbarzyńca
Przecież nikt nie mówi o połykaniu. Jak nie podoba się to wypluń to. Na początek spróbuj by ci spuścił na piersi w okolicy szyi. Przyzwyczaisz się do zapachu spermy to może i na twarz będziesz chciała wytrysk. Tak mi się wydaje.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
chłopie, a co z virusem brodawczaka, na którego nie ma szczepionki? Zatem rezerwuj miejsce w ZOO, będziesz miał powodzenie niczym małpa. Powodzenia, niedrogi oralo-głupolu.

Odnośnik do komentarza

~do Onana
Onan barbarzyńca
Przecież nikt nie mówi o połykaniu. Jak nie podoba się to wypluń to. Na początek spróbuj by ci spuścił na piersi w okolicy szyi. Przyzwyczaisz się do zapachu spermy to może i na twarz będziesz chciała wytrysk. Tak mi się wydaje.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
chłopie, a co z virusem brodawczaka, na którego nie ma szczepionki? Zatem rezerwuj miejsce w ZOO, będziesz miał powodzenie niczym małpa. Powodzenia, niedrogi oralo-głupolu.
Człowieku wyraziłem swoją opinie. Czy to powód żeby mnie obrażać? Co do wirusa brodawczaka, siura myć trzeba przed i po, jak piczkę, jak i zęby.

Odnośnik do komentarza
Gość do Onana

Onan barbarzyńca
~do Onana
Onan barbarzyńca
Przecież nikt nie mówi o połykaniu. Jak nie podoba się to wypluń to. Na początek spróbuj by ci spuścił na piersi w okolicy szyi. Przyzwyczaisz się do zapachu spermy to może i na twarz będziesz chciała wytrysk. Tak mi się wydaje.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
chłopie, a co z virusem brodawczaka, na którego nie ma szczepionki? Zatem rezerwuj miejsce w ZOO, będziesz miał powodzenie niczym małpa. Powodzenia, niedrogi oralo-głupolu.
Człowieku wyraziłem swoją opinie. Czy to powód żeby mnie obrażać? Co do wirusa brodawczaka, siura myć trzeba przed i po, jak piczkę, jak i zęby.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Samo mycie, wirus ma w dupie, podobnie jak mycie opryszczki na wardze. Niemniej widzę, że coś kumasz, zatem przepraszam, jeśli poczułeś się obrażony.Mam nadzieję, że po analu, mimo umycia siurka nie pchasz go do buzi dupodajce lub ciocie gejowi? A tak po prawdzie, to jesteś tylko koniobijcą czy gejem, czy normalnym facetem?

Odnośnik do komentarza
Gość Onan barrbarzyńca

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 34-tą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Onan

Odnośnik do komentarza
Gość Do Zwykłej

warunek: po oralu anal i zaś oral. Na wszelki wypadek, oceń swoje możliwości, bo zmierzysz się z takimi parametrami: 185cm, 90kg, kochadło 25cm, średnica 5cm
Jeżeli spełniasz warunki, to daj namiary: komórka, e-mail, GG, FB

Odnośnik do komentarza
Gość Zwykła krowa

spełniam twoje warunki z naddatkiem, ponieważ z reguły przyjmuję ch*je >50 cm. No, ale twój siurek 25 cm jeżeli będzie twardy przez 0,5h, to powinien wyzwolić mi orgazm. Pisz na: zwykła.kobieta@op.pl
Do miłego, tylko wykąp się ok?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...