Skocz do zawartości
Forum

Poprawa wyglądu u chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie jestem przystojny wiecie jak poprawić wygląd u chłopaka? jestem skłonny nawet użyć różnych odżywek, maseczek itd. aby poprawić swój wygląd jestem trochę gruby jestem niestety niski mam 158 wzrostu i przy takim wzroście waga 70 to już nadwaga idealna waga to 63 kg próbuje rzucić ten brzuszek, lecz nic się nie zmieniło piłem tylko wodę nie jadłem mięsa (oprócz mięsa z kurczaka i indyka) te mięsa jadłem tylko gotowane na gotowane bez oleju itd.nie jadłem też tłuszczy np.masła, smalcu itd. żywiłem się również sałatami itd. a co do wyglądu to noszę okulary zastanawiam się nad zmianą na soczewki kontaktowe również moja twarz wygląda grubo i jest problem z moimi włosami ponieważ ja mam bardzo sztywne włosy i da się jakoś je zmiękczyć czy jakoś tak?

PS.proszę pomóżcie to zapytanie składam głównie do kobiet, lecz i do mężczyzn którzy umieją się o siebie zadbać i proszę darujcie sobie głupie komentarze, jaki te komentarze, że „pedał” „gej” itd. mężczyzna już o siebie nie może zadbać? również przepraszam za błędy jak jakieś dokonałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...