Skocz do zawartości
Forum

najlepsze metody na zmarszczki wokół ust


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam bardziej odmłodzić moją skórę twarzy i zrobiłam to dzięki zabiegowi laserowemu. Skóra jest ładnie naprężona, odmłodzona i ma jednolity kolor. Zabieg bardzo fajnie mi wykonano w klnice Magnopere ul. Grzegórzecka 67d/ 102 Kraków I polecam

Odnośnik do komentarza

Spobujcie się zapisać na botoks, a zobaczycie, jak fajnie i konkretnie  to wygląda. Botoks sprawi, ze wasze zmarszczki będą wypełnione od razu, wiem bo sama robiłam taki zabieg w klinice dermed w krakowie :) 

Odnośnik do komentarza

Zamiast wydawać masę pieniędzy, zacznij od dobrej pielęgnacji ! Ja popełniłam ten błąd i bardzo żałuję. Okazało się, że super sobie radzi krem Beauty Box Miracle Cell. Jest do okolic oczu i ust, więc na pewno Ciebie nie podrażni ? bardzo poprawił wygląd skóry wokół ust i zmniejszył widoczność zmarszczek przy oczach. Dostaniesz je na stronie klinikalaperla.pl albo możesz się udać do kliniki la Perla osobiście, tam Panie doradzą Ci najlepiej ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Goofina

Z tego co wiem to botoksu zazwyczaj się za bardzo nie stosuje w okolicach ust. Wyjątkiem sa tutaj zmarszczki palacza gdzie botoks faktycznie moze być jedynym skutecznym sposobem ich usunięcia. 

Polecam ze swojej strony zerknąć sobie tutaj

https://redtips.pl/uroda/dlaczego-warto-wybrac-usuwanie-zmarszczek-w-gabinecie-medycyny-estetycznej.html

Na stronie opisane są poszczególne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej 

 

Odnośnik do komentarza

To wszystko zależy jak głębokie są zmarszczki. Jest kilka metod, jednak jest to zawsze zależne od indywidualnych preferencji. Można próbować botoksu, kwasu hialuronowego czy nawet mezoterapii ( to przy płytkich zmarszczkach). Może warto udać sie na konsultacje do Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii? Tam szkolenia prowadzą lekarze, którzy mąją ogromne doświadczenie i doradzą który zabieg będzie najkorzystniejszy. Wwww.pimik.pl

Odnośnik do komentarza

Poprawianie urody to bardzo indywidualna sprawa więc ile Pań tyle będzie opinii i na pewno w każdej będzie cząstka prawdy.
Czasem miałabym na coś ochotę ale zwyczajnie się boję i mówię sobie..
po co poprawiać coś co jest przecież doskonałe ?
I pozostaję przy subtelnym makijażu w dzień i bardziej odważnym wieczorem. Jedyne na co regularnie chodzę to modelowanie ust, tutaj w Rzeszowie:
https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust

Mam niewielkie naturalne usta i takie modelowanie sprawia, ze wyglądają o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...