Skocz do zawartości
Forum

najlepsze metody na zmarszczki wokół ust


Rekomendowane odpowiedzi

Gość marylin monroe

Wymyślili coś lepszego niż kwasy hialuronowe? Chyba nie. Dla mnie plusem jest, że efekt jest odwracalny. Botoksu bym nigdy nie zrobiła bo nawet na gwiazdach wygląda jak maska. U mnie jest taka dermatolożka. Twarz jakby trzydziestki tylko nieruchoma, gada zza tego głosem starszej osoby. creepy

Odnośnik do komentarza

Ja miałam zabiegi z saypha. Cały pakiet. Wypełnianie głębokich zmarszczek i powiększanie ust. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Wypełnianie czoła nie bolało. Okolice ust mimo znieczulenia niestety tak ale dało się wytrzymać. Usta były powiększane preparatem z lidokainą w składzie. To chyba trochę pomogło.

Odnośnik do komentarza
Gość AlicjaKlank

Zmarszczki to normalna rzecz, występują zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jednak na wszystkie problemy są odpowiednie sposoby. Czy to są kremy? Zapytaj swojej mamy czy babci odpowiedzą Ci myślę najdokładniej i najbardziej zbliżone do prawdy. Moim antidotum jest kolagen w postaci suplemenatcji poczytaj zrozumiesz https://lyofarm.pl Ala

Odnośnik do komentarza
Gość Kinga D45

Jak chodzi o likwidację zmarszczek to moge polecić zabieg laserem Emerge. Bardzo dobre rezultaty daje, fajnie nieweluje zmarszczki dzięki czemu wyglada się dużo młodziej. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie i polecam

Odnośnik do komentarza
Gość WatchingYou

Wiesz co, przejdź sie do gabinetu medycyny estetycznej, tam Ci doradzą co trzeba zrobić. Ale myślę, że najprawdopobniej wypełnić. Ja miałam akurat wypełnianą dolinę łez kwasem HA a dokładniej Restylane i efekt wg mnie bardzo w porządku ;)

Odnośnik do komentarza
Gość soniusia

Skorzystałam z zabiegu uzunięcia zmarszczek i małego powiększenia ust u dr Boligłowy i przyznam że wygląda to super i bardzo naturalnie. Ważne jest chyba to aby lekarz umiał dobrze dopasować dzialania do pacjenta

Odnośnik do komentarza

~AlonseJ
Restylanem miałam wypełniane zmarszczki wokół ust oraz powiększane usta. Także z mojego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że to jest najlpesza opcja na zmarszczki wokół ust ;)

Restylane jest bardzo dobry na bruzdy nosowo- wargowe. Czy na zmarszczki wokół oczu jak dla mnie super ;)

Odnośnik do komentarza

Ja długi czas się zastanawiałam jak poprawić wygląd wokół ust i ostatecznie stanęło na ultradźwiękowy lifting twarzy. Bardzo fajna sprawa i miałam szczęście trafić w rewelacyjne miejsce medi-medic z porządnymi specjalistami. Poprawiłam sobie samopoczucie i muszę przyznać, że efekt jest zaskakująco naturalny i widoczny. Nie ma to jak drobne wsparcie natury.

Odnośnik do komentarza

~Konnnyysaa
U mnie wypełniacz Restylane sprawdził się super. Wokół ust miałam spore zmarszczki, a teraz jest dużo lepiej. Liczę że efekt utrzyma się długo :)

Był to generalnie 3 kwas, który miałam aplikowany i utrzymał się najdłużej bo jakieś 10 miesięcy, reszta nie bardzo. Miałam też nim powiększane usta.

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia6666

Jednym z lepszych zabiegów jaki wykonała na odmłodzenie swoej skóry twarzy był zabieg Emegre. Robiony jest za pomocą lasera. Skóra po tym zabiegu jest bardzo wygładzona i delikatna , a przy tym moje mzarszczki zostały zlikwidowane. Bardzo jestem zadowlona z efektów zabiegu i polecam klinikę w Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU Kraków

Odnośnik do komentarza
Gość Kamila Pater

Polecam wykonanie zabiegu Hifu SonoQueen, każdemu kto jest na etapie pozbywa-nia się zmarszczek. Zabieg daje naprawdę bardzo dobre efekty. Ja osobiście z pole-cenia trafiłam na ten zabieg do Art Derma Clinic z Rzeszowa i jestem bardzo zado-wolona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...