Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ptaszka

najlepsze metody na zmarszczki wokół ust

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie o co mi chodzi. Zmarszczki "od uśmiechu" no i zmarszczki palaczki :(. Ostatnio, jakoś po zimie zrobiły się bardziej widoczne. nie wiem, może to światło. co polecacie? Są na to jakieś metody?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marylin monroe

Wymyślili coś lepszego niż kwasy hialuronowe? Chyba nie. Dla mnie plusem jest, że efekt jest odwracalny. Botoksu bym nigdy nie zrobiła bo nawet na gwiazdach wygląda jak maska. U mnie jest taka dermatolożka. Twarz jakby trzydziestki tylko nieruchoma, gada zza tego głosem starszej osoby. creepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marylin monroe

U siebie tutaj, w Szwajcarii. Więc tanio nie było. Nie wiem czy saypha, produkt którym miałam to robione jest w Pl . Jeśli takk to mogę polecić. Pewnie w kraju byłoby dużo taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Sprawdziłam i Polsce też ten preparat jest. Chyba robienie zabiegów u nas rzeczywiście jest dużo tańsze bo lekarze biorą zupełnie inne pieniądze i oczywiście inne są tez koszty prowadzenia działalności, lokalu itp. Czy to boli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wrotka

Ja miałam zabiegi z saypha. Cały pakiet. Wypełnianie głębokich zmarszczek i powiększanie ust. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Wypełnianie czoła nie bolało. Okolice ust mimo znieczulenia niestety tak ale dało się wytrzymać. Usta były powiększane preparatem z lidokainą w składzie. To chyba trochę pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misza Koloni

Albo może spróbować wypełnianie kwasem hialuronowym, chociaż akurat nie wiem czy tak można. Ja miałam wypełniane zmarszczki wokół oczu preparatem Restylane i efekt był na prawdę bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AlicjaKlank

Zmarszczki to normalna rzecz, występują zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jednak na wszystkie problemy są odpowiednie sposoby. Czy to są kremy? Zapytaj swojej mamy czy babci odpowiedzą Ci myślę najdokładniej i najbardziej zbliżone do prawdy. Moim antidotum jest kolagen w postaci suplemenatcji poczytaj zrozumiesz https://lyofarm.pl Ala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie mamy zmarszczki;) Ja też się przez jakiś czas zastanawiałam czy delikatnie nie pomóc mojej urodzie. W końcu zdecydowałam się na kwas hialuronowy w klinice medi-medic. Miałam drobne obawy ale wygląda to bardzo naturalnie, a ja mam lepsze samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olenkasd

Ja polecam kwas hialuronowy i botoks. Robiłam w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga D45

Jak chodzi o likwidację zmarszczek to moge polecić zabieg laserem Emerge. Bardzo dobre rezultaty daje, fajnie nieweluje zmarszczki dzięki czemu wyglada się dużo młodziej. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie i polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WatchingYou

Wiesz co, przejdź sie do gabinetu medycyny estetycznej, tam Ci doradzą co trzeba zrobić. Ale myślę, że najprawdopobniej wypełnić. Ja miałam akurat wypełnianą dolinę łez kwasem HA a dokładniej Restylane i efekt wg mnie bardzo w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AlonseJ

Restylanem miałam wypełniane zmarszczki wokół ust oraz powiększane usta. Także z mojego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że to jest najlpesza opcja na zmarszczki wokół ust ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość soniusia

Skorzystałam z zabiegu uzunięcia zmarszczek i małego powiększenia ust u dr Boligłowy i przyznam że wygląda to super i bardzo naturalnie. Ważne jest chyba to aby lekarz umiał dobrze dopasować dzialania do pacjenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Buka333

~AlonseJ
Restylanem miałam wypełniane zmarszczki wokół ust oraz powiększane usta. Także z mojego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że to jest najlpesza opcja na zmarszczki wokół ust ;)

Restylane jest bardzo dobry na bruzdy nosowo- wargowe. Czy na zmarszczki wokół oczu jak dla mnie super ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amerie33

Restylane jest bardzo dobrą marką, która ma w swojej ofercie preparaty z kwasem, a oprócz tego ma też bardzo dobre zestawy do higieny jak Custom Pack. Gdzie sa rękawiczki, fartuch, czepek dla pacjentki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja długi czas się zastanawiałam jak poprawić wygląd wokół ust i ostatecznie stanęło na ultradźwiękowy lifting twarzy. Bardzo fajna sprawa i miałam szczęście trafić w rewelacyjne miejsce medi-medic z porządnymi specjalistami. Poprawiłam sobie samopoczucie i muszę przyznać, że efekt jest zaskakująco naturalny i widoczny. Nie ma to jak drobne wsparcie natury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Konnnyysaa

U mnie wypełniacz Restyalne sprawdził się super. Wokół ust miałam spore zmarszczki, a teraz jest dużo lepiej. Liczę że efekt utrzyma się długo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Naalaa

~Konnnyysaa
U mnie wypełniacz Restylane sprawdził się super. Wokół ust miałam spore zmarszczki, a teraz jest dużo lepiej. Liczę że efekt utrzyma się długo :)

Był to generalnie 3 kwas, który miałam aplikowany i utrzymał się najdłużej bo jakieś 10 miesięcy, reszta nie bardzo. Miałam też nim powiększane usta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michalinaXD

Miałam nieestetyczne zmarszczki wokół ust i oczu, stąd zdecydowałam się na ingerencję. Dr Boligłowa delikatnie wypełnił braki i teraz mam znacznie młodszy wygląd!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga uuuuuu

Na zlikwidowanie drobnych zmarszczek polecam zabieg za pomocą kwasu hialuronowego Rich. Bardzo ładnie mi wygładził zmarszczki nie pozostawiając żadnych siniaków. Zabieg polecam jak również klinikę gdzie go robiłam MTT Estetica w Krakowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia6666

Jednym z lepszych zabiegów jaki wykonała na odmłodzenie swoej skóry twarzy był zabieg Emegre. Robiony jest za pomocą lasera. Skóra po tym zabiegu jest bardzo wygładzona i delikatna , a przy tym moje mzarszczki zostały zlikwidowane. Bardzo jestem zadowlona z efektów zabiegu i polecam klinikę w Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU Kraków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila Pater

Polecam wykonanie zabiegu Hifu SonoQueen, każdemu kto jest na etapie pozbywa-nia się zmarszczek. Zabieg daje naprawdę bardzo dobre efekty. Ja osobiście z pole-cenia trafiłam na ten zabieg do Art Derma Clinic z Rzeszowa i jestem bardzo zado-wolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doma

Polecam zajrzeć do gabinetu Dermedika w Krakowie i porozmawiać ze specjalistami. Osoby tutaj raczej nie mają za dużo wspólnego z byciem specjalistą. Sama tam uczęszczam i pomagają zawsze. Doradzą zawsze miłe Panie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...