Skocz do zawartości
Forum

Czym poprawić erekcję?


Gość JanuszK23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz79

Ja długo szukałem odpowiedniego środka, pytając sie i prosząc o rade między innymi na niniejszym forum. W końcu zdecydowałem się na IQman. I był to strzał w dziesiątkę, nie mam problemów, ”narzędzie” sprawdza się za każdym razem, dodatkowo powiększony o około 5 cm, więc żona szaleje, jest na tyle dobrze, ze są dni, gdy ona ma 2 x pod rząd... A co do samego środka, to ja jeszcze musiałem kupowac za granicą, a obecnie jest on już bez problemu dostępny w Polsce np na http://iq-man.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Szymon 28

Praktycznie nie wniosę niczego nowego, jednak powiem tylko tyle, że tak jak inne osoby piszące wcześniej zgadzam się co do opinii na temat IQman. Ze swojej strony dorzucę tylko, że akurat ja stosowałem ten preparat i wiem jak na mnie działał. Pierwsze pozytywy były już widoczne po około dœóch tygodniach, po dwóch miesiącach nie pamiętałem co to znaczy mieć problemy z potencją, a po trzech mój "rozpruwacz dziewic" był większy o 6 cm

Odnośnik do komentarza
Gość Klemens22

Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQman.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem. Praktycznie mój problem została rozwiązany i od momentu jak je stosowałem, to nie mam problemóz ani z erekcją, ani ze zbyt szybkim wytryskiem

Odnośnik do komentarza
Gość pytanie 3

~Baron30
Takiego kopa jak mi dal pod tym względem IQman, to każdemu życzę. Teraz już nie mam najmniejszych problemów z erekcją

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
najważniejsze czy jest w aptece? Te z internetu, to majom np. wapno zamiast leku!!!!

Odnośnik do komentarza

Mój partner też kiedyś miał problem i oczywiście preparaty na potencję są dobrym rozwiązaniem. Oprócz tego warto zastanowić się nad pierścieniem erekcyjnym. W naszym przypadku przynosiło to efekt. Erekcja była silniejsza i trwała dłużej. Partner mówił że odczucia też były bardzo dobre. On miał taki https://erosatisfy.pl/pl/products/laid-p-2-silicone-cock-ring-51-5-mm-black-3383.html natomiast jeśli problem jest na tyle nasilony że pierścień ani tabletki bez recepty nie pomagają to trzeba udać się do specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...