Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość j...l

Jak szybko schudnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pasquale

I am genuinely grateful to the owner off this webite
who has shared this wonderful post at at this place.

web page sports betting online

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian

Siemka! 
Znalazłem stronę z zdrowym trybem życia, jest tam możliwość wzięcia udziłu w konkursie na darmową dietę, w której sam wziąłem udział i po kilku dniach ten pan do mnie napisał i w pierszym etapie zapytał się mnie ile mam lat i ważę itp po kilku następnych dniach napisał do mnie z planem treningowy i diętą. Jestem już ok 1 tydzień i udało mi się schudnąć aż 2kg może to nie dużo ale jak na tydzień. Polecam każdemu bardzo! Strona tutaj: http://rite.ly/wlGp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania3hell

Ja od kwietnia schudłam już 6 kg. Zaczęłam od picia miąższu aloesowego, który oczyszcza i odżywia organizm. Dodatkowo powoduje uczucie sytości, nie ma się ochoty na podjadanie. Reguluje również poziom cukru w organizmie dzięki czemu przechodzi ochota na słodycze. Wcześniej nie mogłam żyć bez słodyczy. Wszystkim mogę polecić, żeby zaczęli od tego. Na piv mogę podać więcej szczegółów ania3hell@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...