Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się oponki z brzucha?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Natalia, mam 11 lat i 5 mies. Waze 49 kg, a wzrostu mam ok. 159 cm. Moim najwiekszym problemem jest brzuch (oponka). Nogi mam dosc szczuple. Przewaznie wciagam brzuch. Wszystkie dziewczyny ode mnie z klasy sa szczuple, a ja troche grubsza od nich i wlasnie przez to mam wiele kompleksow. Na sniadanie i kolacje zazwyczaj jem platki (czekoladowe lub kukurydziane) z mlekiem. Obiadu raczej nie jem. Do szkoly nie biore nic do jedzenia, bo za kanapkami nie przepadam. Jem bardzo duzo mandarynek i marchewek. Pije duzo herbaty, wody dosc malo. Na wf'ie sie nie obijam tylko normalnie cwicze. W czasie wolnym nie chodze na zadne spacery. Chcialabym schudnac tak z 5 kg. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Trener o9191

W tym wieku nie możesz się głodzić bo to daje odwrotny efekt
Wystarczy więcej aktywności i zdrowe jedzenie

Płatki kukurydziane to zło
Jedz płatki owsiane sa zdrowe z mlekiem lib woda i owocami
Jesz obiady normalnie tylko ze staraj się jesc ryz makaron ziemniaki i mięsa
Jedz twarogi serki wiejskie ale nieprzetworzone

Dodaj więcej aktywności np bieganie ale nie za dużo i często

W tym wieku nie możesz się przetrenować bo musisz mieć siły żeby rosnąć
Nie martw się niczym, ludzie to k... wiec jak ktoś coś krytykuje to go olej
Ze mnie się kiedyś tez śmiali a teraz ja śmieje się z nich

Ucz się w szkole, idź do dobrej szkoły potem pracy a kiedyś ci którzy cię poniżają będą błagać o prace albo trochę grosza

Nie każdy musi być chudy

Odnośnik do komentarza

Zgubić oponkę z brzucha nie jest łatwo. Ale dieta i regularne ćwiczenia na pewno pomogą. Ważne aby dieta była pełnowartościowa a  nie  jakaś głodówka, bo przyniesie to tylko gorsze efekty. A co do ćwiczeń, to na początek najlepiej zapisać się na jakieś zajęcia w klubie czy na siłowni, żeby była większa motywacja. Plus polecam kupić se fajne ciuszki na siłownię, wtedy czujemy się pewniej. polecam np. legginsy do ćwiczeń Moove. Robią robotę, a pupa wygląda w nich super :d 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...