Skocz do zawartości
Forum

Powikłania po kwasie hilarunowym


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,
4 dni temu poddałem się zabiegowi wolumetrii policzków i wypełnienia doliny łez. Drugiej nocy po zabiegu dostałem gorączki i bólu w prawym uchu. Myślałem, ze jest to ogólne rozbicie po iniekcji a ucho jest efektem zaziębienia. Zażyłem polopirynę na noc i wszystko było ok. Rano obudziłem się i im dłużej przyglądałem sie efektom zabiegu tym bardziej utwierdziłem się w przekonaniu ze zabieg został wykonany niesymetrycznie, lewa strona twarzy wyglądała w porządku natomiast prawa była ‚ulana’. Umówiłem się wiec na poprawkę. Dzisiaj podczas wizyty u lekarza okazało się, ze na połowie twarzy mam rozwinięty stan zapalny. Dostałem antybiotyk i sterydy (chodź przeczytałem ze nie powinno się łączyć obydwu przy takich schorzeniach). Zastanawiam się rowniez czym to może być spowokowane, lekarz olał mnie mówić ze to może być reakcja alergiczna (choć nie był to pierwszy zabieg z wypełniaczami a lewa strona twarzy jest ok). Nie zostało mi zaproponowane rowniez ściąganie kwasu, chociaż wszędzie jest zalecane rozpoczęcie terapi od tego. Zaczynam trochę panikować czy nie będzie z tego większych problemów i czy jest to błąd lekarza? Dodam, ze zabieg był wykonywany u lekarza chirurga.
Z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Kasienka33

Ja na Twoim miejscu udałabym sie do innego lekarza. W ogole .. jak się zakończyła sprawa ? Moim zdaniem to albo kwas był jakiegoś dziwnego pochodzenia albo nie zadbał o higienę i coś wtargnęło do organizmu. A miałes w ogóle wywiad ? Co do higieny to u mnie np lekarz zachowuje ja poprzez danie mi czepka itd. Ma cały taki zestaw Custom Pack od restylane.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia Gowarzewska

~Kasienka33
Ja na Twoim miejscu udałabym sie do innego lekarza. W ogole .. jak się zakończyła sprawa ? Moim zdaniem to albo kwas był jakiegoś dziwnego pochodzenia albo nie zadbał o higienę i coś wtargnęło do organizmu. A miałes w ogóle wywiad ? Co do higieny to u mnie np lekarz zachowuje ja poprzez danie mi czepka itd. Ma cały taki zestaw Custom Pack od restylane.

Bardzo fajny zestaw i tu ja się wypowiem jako lekarz. Super sprawa. Są to gotowe zestawy, dobrze zamknięte. Zabieg tez jest bezpieczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...