Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość b...m

Co mogą oznaczać suche plamy na skórze?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość może łuszczyca

Od wielu lat miałem problem z łuszczycą pod kolanami i poniżej łokci. Pozbyłem się przez przypadek już cztery lata mam jak na razie spokój nie muszę nosić długich rękawów mogę normalnie chodzić po plaży. Opisywałem ten problem w kilku miejscach i temat znikał no bo to nie była reklama jakiegoś tam produktu , mam nadzieję , że tutaj wpis pozostanie .
Cztery lata temu wywróciłem się na rowerze , mocno stłukłem sobie łokieć i to w miejscu chorym to mnie dobiło. Idąc z żoną na zakupy dostaliśmy ulotkę Konopnej Farmacji z Poznania i w ulotce było takie serum ,uwaga - to nie jest reklama ,,Serum do chorej skóry essenz" no bo taki obrzęk uznałem , że trzeba smarować. Po około dwóch tygodniach zauważyłem, nie tylko poprawę stłuczonego miejsca ale i miejsce łuszczycy zmalało. W związku z tym postanowiłem smarować tym Serum essenz drugi łokieć i pod kolanami również po sześciu tygodniach smarowania problem u mnie zniknął można znależ produkty na www konopiafarmacja pl ....... Na medycynie to ja się nie znam to nie moja działka , ale naprawdę mam spokój już cztery lata, myślę może to nie była łuszczyca jak twierdzili fachowcy, może to jakiś inny grzyb i tak sobie żyłem w przekonaniu przez dziesiątki lat ,że mam łuszczycę. Teraz już zapominam o tym a był to zwykły przypadek, może ktoś się wyśmieje z tego wpisu zdaję sobie z tego sprawę ,uważam ,że będzie śmiech pusty , ja mam spokój . Życzę wszystkim zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jaminka

Może to być atopowe zapalenie skóry. Kup sobie kosmetyki atoperal , dla mnie są najlepsze przy takich problemach skórnych , po emulsji zniknęły wszelkie suche plamy, używam codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MariiiaK

Ja mam atopowe zapalenie skóry i też czasem mam właśnie takie suche czerwone plamy na skórze które mnie szczypią i pieką. Od niedawna używam emulsji nawilżającej atoperal, poleciła mi ja pani w aptece bo wcześniej używałam innych balasmów z drogerii i po nich było jeszcze gorzej. Jednak najlepiej wybierać takie rzeczy z apteki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się wydaje, że to może być atopowe zapalenie skóry. Dobry krem nawilżający konieczny, ja polecam Octenicare bo sama taki stosuję na podrażnienia, suchą skórę, odparzenia. Nie zawodzi. Nawet dzisiaj używałam bo mam jakieś suche placki na łokciu. Po jednej aplikacji jest lepiej już. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...