Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia lękowe wymykają się spod kontroli


Gość Znerwicowanaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Znerwicowanaa

Witam. Mam 16 lat. Ostatnio zaczęłam uczęszczać na psychoterapię, stwierdzono u mnie nerwicę. Zaczęło się od takich rzeczy jak wmawianie sobie chorób, potem bałam się że zrobię komuś krzywdę a teraz...
Znalazłam artykuł o illuminati że podobno gwiazdy, twórcy filmów, politycy w tym są i okropnie się przestraszyłam. Zaczęłam czytać o tym w internecie i dociekać, potrafiąc przesiedzieć godziny z nosem w telefonie. Ostatnio zauwazylam np tu:

że te symbole faktycznie są, w tym przypadku w tle na koncercie widać, oko i trójkąty, chociaż sam piosenkarz określa się jako głęboko wierzący w Boga. Przeraża mnie fakt że ta teoria spiskowa mogłaby być prawdą. Czuję ciągły lęk, nie mogę spać, mam sztywnienie karku, nasilone ataki paniki, depersonalizację... Przestałam wogóle słuchać muzyki i osób które do tej pory uważałam za idolów. Sama już nie wiem jak sobie poradzić i czy to nadal nerwica czy już jakaś psychoza... Tracę sens życia, mam ochotę tylko spać i nie wiem co robić...
Odnośnik do komentarza
Gość olej CBD najlepszy

u mnie doskonale sprawdził się olej CBD 5 % essenz szczególnie w stanach wewnętrznego niepokoju spowodowanych stresem. stosuję mocny ten produkt od dłuższego czasu, zupełnie inaczej się czuję problem już nie powraca. tu jest dość sporo opisane o CBD duża wiedza www.konopiafarmacja.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...