Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość dzerski

Jak wybrać przedszkole?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ekka

Dla mnie ważne było aby dzicko uczyło się języka angielskiego dlatego szukałam przedszkola językowego. Wybralismy w końcu u nas w Gdyni to przedszkole Bajkoland na Demptowskiej. Z elementami Montessori

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kankier

Co robicie z dzieckiem po przedszkolu językowym? Szkoła prywatna czy publiczna? Bo już sama nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wahałam się co do przedszkola prywatnego , ale cieszę się, że podjęłam taką decyzję . Szczególnie teraz jestem spokojna o synka. Ogólnie przed wyborem przedszkola warto zrobić szybki przegląd w internecie. Już sam fakt, że przedszkole ma jakiekolwiek zdjęcia w sieci czy opinie (co nie jest oczywistością) świadczy o jego reputacji . Ja tak wybrałam Przedszkole na Wiejskiej, czyli to przedszkole w Milanówku

Angielski to podstawa , to jest oczywistość . A jeśli chodzi o to, czy po przedszkolu prywatnym posłać dziecko do szkoły publicznej czy prywatnej, to rolą dobrego przedszkola jest przygotowanie dziecko w taki sposób, aby poradziło sobie w obu środowiskach .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście mogę polecić ci prywatne przedszkole językowe Tequesta - aktualnie jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni. Dzieciaki mogą skorzystać z pomocy takich specjalistów, jak psycholog czy logopeda; uczą się w niewielkich grupkach, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko zachorowania, mają do wyboru szereg ciekawych zajęć dodatkowych - ogólnie wszystko na duży plus 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pessoto

Patrz na program, najlepiej, żeby przedszkole było językowe. Powinno mieć własną kuchnię, podwórko, porządnie wyposażone sale. I koniecznie pogadaj z innymi rodzicami 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kemde

Ale jak jest w językowych? Bo moje dziecko ma na razie problem z mówieniem po polsku. Czy ma sens w takim przypadku puszczanie do językowego przedszkola? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asiafiks

Kiedy córka szła do Sowy w Częstochowie, to nie potrafiła wymówić swojego imienia. Poważnie 😉 A teraz? Często używa słówek, których ja nie rozumiem. Pewnie że warto. Na każde dziecko przychodzi pora w innym momencie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kemde

Hmm... no to fajnie 😉 A powiedz mi - wy coś robicie z tym językiem w domu czy już za wszystko odpowiada przedszkole?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asiafiks

Nic nie robimy - i tak jest chyba lepiej. Nie używam na co dzień języka, więc raczej bym prędzej nauczyła dziecko błędów niż poprawnego używania. Sobie zostawiam polski, a niech angielskim zajmuje się przedszkole 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość duria

Na pewno warto rozejrzeć się za przedszkolem, które potrafi zapewnić dzieciom odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam zapoznać się z ofertą http://www.przedszkoleentliczek.pl/ Im można w pełni zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak, my koniec końców zdecydowaliśmy się na przedszkole językowe Tequestę i nie żałujemy swojej decyzji. Placówka jest bardzo nowoczesna a poziom nauczania wysoki. Jeśli zależy wam na tym, aby dziecko od małego miało styczność z językami obcymi, to jest to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowa

Polecam przedszkole integracyjne, moja córa chodzi do przedszkola skrzaty w chojnicach i jest super. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...