Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać przedszkole?


Gość dzerski

Rekomendowane odpowiedzi

Wahałam się co do przedszkola prywatnego , ale cieszę się, że podjęłam taką decyzję . Szczególnie teraz jestem spokojna o synka. Ogólnie przed wyborem przedszkola warto zrobić szybki przegląd w internecie. Już sam fakt, że przedszkole ma jakiekolwiek zdjęcia w sieci czy opinie (co nie jest oczywistością) świadczy o jego reputacji . Ja tak wybrałam Przedszkole na Wiejskiej, czyli to przedszkole w Milanówku

Angielski to podstawa , to jest oczywistość . A jeśli chodzi o to, czy po przedszkolu prywatnym posłać dziecko do szkoły publicznej czy prywatnej, to rolą dobrego przedszkola jest przygotowanie dziecko w taki sposób, aby poradziło sobie w obu środowiskach .

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście mogę polecić ci prywatne przedszkole językowe Tequesta - aktualnie jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni. Dzieciaki mogą skorzystać z pomocy takich specjalistów, jak psycholog czy logopeda; uczą się w niewielkich grupkach, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko zachorowania, mają do wyboru szereg ciekawych zajęć dodatkowych - ogólnie wszystko na duży plus ?

Odnośnik do komentarza

Ja długo szukałam dobrego przedszkola. Zależało mi na tym by moje dziecko dobrze się w nim czuło bo jest trochę skryte. Z pierwszego przedszkola byliśmy niezbyt zadowoleni. Córcia niezbyt chętnie chciała tam chodzić i prosiła mnie by ją odebrać wcześniej.  Po roku zdecydowaliśmy się na przepisanie jej do innego przedszkola i wybraliśmy Malutkowo na Łepkowskiego w Krakowie. Teraz córka jest zadowolona chętnie tam chodzi ma dużo koleżanek z którymi się fajnie bawi i co najważniejsze bardziej się otworzyła na nowe znajomości i nowe sytuacje. 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej po pytać lub poszperać w necie (koniec języka za przewodnika) Ja zanim wybrałam przedszkole dla mojego szkraba. Przeglądnęłam chyba ze sto ofert i milion stron w internecie. Poszperałam też po forach. Potem wybrałam kilka przedszkoli i ruszyłam z dzieckiem w odwiedziny. No i wybraliśmy Malutkowo. To był szczał w dziesiątkę. Moja córka świetnie się tam odnalazła i super się rozwija. Miłą kadra ładne przedszkole i ciekawy program. A ja spokojnie mogę zająć się pracą.

Odnośnik do komentarza

Dziś najważniejsze są dwie rzeczy: nauka języków i znalezienie swojego sposobu na przyswajanie wiadomości i naukę. ten system szkolnictwa, który mamy teraz no niestety, ale działał w poprzednim ustroju, dziś musimy być kreatywni i dostosowani do zmian, szybko się uczyć nowych rzeczy nawet po zakończeniu edukacji, zatem ja chcę żeby moje dziecko od małego było do tego kształcone w przyjaznych warunkach. Sprawdźcie przedszkole językowe przedszkole językowe świetne podejście z pasją ? uwaga: mają placówki w innych miastach więc korzystajcie ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...