Skocz do zawartości
Forum

Gdzie mogę kontynuować leczenie zęba?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu leczyłem się u Pani doktor przyjmującej w Krakowie, w obecnej chwili przeniosła się do Niepołomic.

Muszę przyznać, że to najlepsze leczenie jakie miałem, totalnie bez bólu, a zawsze lekarze maja problem ze znieczuleniem mnie.

Jakby ktoś chciał podjechać do Niepołomice podaję link do nich https://rynek-24.pl

Odnośnik do komentarza

Polecam dla wszystkich z Lublina i okolic New Dent, naprawdę świetna placówka. Trafiłam tam z ostrym bólem zęba, jak mój były dentysta odmówił mi przyjęcia i kazał czekać 2 tygodnie(!) na wizytę. Tam dostałam się prawie natychmiastowo  i uzyskałam świetną pomoc. Od tamtej pory jak potrzebuję, to chodzę tylko tam. 

Odnośnik do komentarza

W Warszawie polecam Ci DENT SM, mają tam świetnych lekarzy, sama jestem ich pacjentką i szczerze polecam to miejsce. Mój uśmiech uratowali, mogę tak śmiało powiedzieć :) Zarówno dr Ewa, jak i dr Piotr to wspaniali specjaliści, zdecydowanie polecam ich usługi :) 

Odnośnik do komentarza
Gość hannahanna

Doskonale znam ten problem.. Nim trafiłam do kliniki Idental we Wrocławiu, trochę się musiałam nachodzić. Generalnie ciężko było mi się zebrać na jakąkolwiek wizytę, ze względu na nieprzyjemne wspomnienia  z dzieciństwa, związane właśnie z gabinetem dentystycznym. Jak się jednak okazało - wszystko to kwestia podejścia lekarza. Na chwilę obecną - nie mam na co narzekać, a i strach przed kolejnymi odwiedzinami udało mi się zminimalizować. www.idental.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o leczenie zębów to możesz kontynuować leczenie w każdym dowolnym gabinecie stomatologicznym. Wiem, bo moja kuzynka właśnie tak zrobiła i nie  miała z tym żadnego problemu. Ale ja tam wolę za w czasu reagować i chodzę na regularne wizyty u stomatologa.  Dlatego też mam takiego zaufanego stomatologa i chodzę do kliniki Dental Pro Gdańsk Ujeścisko gdzie mam pewność, że wszystko zrobią mi bardzo dobrze i bez większego bólu
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o to, to nie wydaje mi się aby był z tym jakiś problem. A to dlatego , że teraz w każdym gabinecie możemy takie leczenie kontynuować. Dlatego też ja sama szukam dobrego dentysty i tak miedzy innymi znalazłam to centrum stomatologiczne wrocław w którym to bez problemu zajmą się leczeniem każdego zęba. Także na pewno się tam zapiszę na pierwszą wizytę.

Odnośnik do komentarza

No, to jest po prostu okropne, że otwierasz właściwy temat chcąc poczytać prawdziwe historie Internautów, skorzystać z ich doświadczeń, porad i przeżyć z tym związanych a tak naprawdę wszyscy świadomie reklamują konkretny gabinet stomatologiczny lub jakiegoś tam stomatologa. A przecież nie o to tu chodzi. No normalnie szlag może człowieka trafić!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...