Skocz do zawartości
Forum

Niespełniona fantazja


Gość Lubie węgiel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lubie węgiel

Mam taką fantazję uprawiać seks z górnikiem umorusanym węglem żeby był cały goły i tylko w kasku na głowie tak mnie to jara że jak rucham sie z mężem to wyobrażam sobie sexy górnika tylko tak dochodze rzadko mam ochote robić to z mężem nie pociąga mnie w ogóle.Mieszkam w Łodzi więc chyba nie spełnie tej fantazji przez co moje życie intymne sie posypało co mam robić odejść od męża czy zmuszać się do seksu wyobrażając sobie górnika?

Odnośnik do komentarza

Ciekawa fantazja. Ale odejście od męża tylko z tego powodu to chyba nie za bardzo. Proponuję powiedzieć mężowi o tej fantazji i namówić do tego żeby się wysmarował węglem, założył kask i jazda. Natomiast problem z orgazmem ma większość z nas. Bardzo pomocne są niektóre gadżety erotyczne. Prawdziwa rewelacja jest pierścień wibracyjny. Podpinam linka https://erosatisfy.pl/pl/products/picobong-remoji-lifeguard-ring-vibe-black-3465.html my jak używamy z partnerem to mam zawsze conajmniej jeden i to bardzo głęboki orgazm. Od kiedy wyprobowalismy to cały czas używamy i już nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...