Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest pustka w głowie ??


Gość Psychotropek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychotropek

Witam mam 26 lat od 4 lat zmagam się z pustka w głowie chodzi o brak obrazów wyobraźni wizualizacji brak jakich kolwiek wspomnień z przeszłości czuje się jak bym miał tylko oczy nic więcej . Ogólnie funkcjonuje normalnie pracojesz chodzę na siłownię spotykam się z znajomymi . Ale opisane objawy jednak strasznie utrudniają mi życie :) odwiedziłem parunastu lekarzy psychiatrów i psychologów i nic leczony byłem a depresję nerwicę schizofrenię zasne leki nie pomagały i nie pomagają więc też sobie odpuściłem od roku nie biorę nic i żadnego po gorszenia nie zauważyłem przez ten czas ani potrawy :) brałem seronil abilifi zolaxe zolafren kwetaplex arbit welbutrin valdoxan dexapin aripilek xanax efectin po prostu cała aptekę można powiedzieć i wiele innych środków depresyjnych jak i neuroleptycznych w dawkach od najmniejszych do maxymalnych i żadnych popraw . Powiem szczerze że coraz mniej mi na tym zależy wszystkim odnośnie wyzdrowienia bo nauczyłem się żyć w takim stanie jak żyje . Ale nie ukrywam że lepiej by się żyło jak by wszystko grało tak jak powinno . Co do objawów to dodam jeszcze że nie odczuwam za bardzo emocjo czy to negatywnych czy pozytywnych po prostu nie wzbudza nic ich w mnie . Może ktoś był w podobnej sytuacji co udało mu się z tego wydostać :)

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...