Skocz do zawartości
Forum

mam idealnego penisa


Krzywy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziewica18

Oh wow dzisiaj ma być mój pierwszy raz jeżeli coś takiego ma we mnie wejść To zaczynam się bać nigdy wcześniej nie widziałam męskiego penisa jeżeli Mój chłopak ma takiego to chyba ucieknę z sypialni i to jest 16 cm nie wygląda tak dużo na linijce mój chłopak niby ma większego. boję sie!!!

Odnośnik do komentarza
Gość do Madzi

to nie hejt, inaczej złośliwość, po którym ktoś rzuca się z mostu, a nieszkodliwa, bo wychowawcza kpina z ciemnoty piszących.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Ty Madziu, podniecając się takim olbrzymim ch*jem, i proponując sekspotkanie pasujesz mi , za przeproszeniem, na samotną jałówkę.Mam racyję?

Odnośnik do komentarza
Gość mierzenie

~dziewica18
Oh wow dzisiaj ma być mój pierwszy raz jeżeli coś takiego ma we mnie wejść To zaczynam się bać nigdy wcześniej nie widziałam męskiego penisa jeżeli Mój chłopak ma takiego to chyba ucieknę z sypialni i to jest 16 cm nie wygląda tak dużo na linijce mój chłopak niby ma większego. boję sie!!!

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
otwórz link, weź do ekranu z penisem przyłóż linijkę, a zobaczysz 30cm i 5,6cm. Takiego ch*ja ma roczny ogier. Poszukaj literatury o Katarzynie Carycy, tam jest opisane rusztowanie dla konia, by mógł jej dogodzić i nie uszkodzić, powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Gość do krzywego

cyt, z krzywego:
rzywyWyślij wiadomość • 2 godziny temu
oo dziekuje panią bardzo, jednak jest nadzieja, jestem ze szczecina ale zajęty sorki.
koment:
po powyższym błędzie "panią" zamiast "paniom" widać, że twoją panią jest jakaś zdarta szmata, kturom nawijasz se na sfojego zapewne małego siurka i udajesz, że to twój.
Ooo, takie słownictwo i takie siurki mają gimbusy z podstawufki. Wenszem, rze krzywy chodzi do siódmej klasy.

Odnośnik do komentarza
Gość madzia33 0

Rzeczywiście Straszne to buractwo i wieśniaki. Jestem wyzwolono dorosłą kobietą która jak ma ochotę to korzysta z nadanej okazji. penis Krzywego jest dla mnie idealny z checia zobaczyla bym cała reszte, widac ze dba o siebie sadzac po ogolonych jajkach. ale tak jestem sama ale z wyboru a takiej laski jak ja to na oczy nie widziałes zazdrosny ,smutny buraku ze wsi. podejzewam ze jedhne cycki i cipke widziałes na polu za stodoła z tad te texty o jałowkach i bzykaniu zwieżat. masakra.
krzywy jak by cos kiedys to ja z checia.

Odnośnik do komentarza

masz rację Madziu ale niektóre buraki nie słyszały nawet o takiej funkcji w telefonie jak automatyczne wpisywanie tekstu a sami robią takie błędy że się w głowie nie mieści i sądząc po słowach takich jak "gimbusy z podstawufki" "wenszem""kturom" to są z jakiejś wiochy zabitej dziurami. bujaj sie szmaciażu i ty mnie polskiego nie ucz a sam podejzewam ze masz ze 14 lat i mòw do mnie na pan . Więc nie patrz na mnie bo jesteś za młody żeby oglądać zdjęcia dorosłych ludzi a teraz idź wydoić te wszystkie swoje zwierzęta czy cokolwiek tam z nimi robicie w twoich stronach i zacznij używać tego daru internetu w jakiś inny sposób bo podejrzewam że na twojej wsi dopiero od dwóch tygodni jest zasięg.

Odnośnik do komentarza
Gość dojżała30ka

Rzeczywiście ładny penis nie za duży nie za mały jeżeli faktycznie ma 16 cm a nie więcej. Na zdjęciu rzeczywiście wygląda przerażająco podobają mi się zgrubienia i wybrzuszenia wzdłuż twojego siurka. az slinak leci. buźka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...