Skocz do zawartości
Forum

mam idealnego penisa


Krzywy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bananowa panna

jeżeli to zdjęcie jest 1:1, to penis ma długości 30cm i średnicy 6,5cm. Jest to idealny chuj , ale dla rocznej klaczy w Janowie Podlaskim. Pizdę normalnej kobiety rozerwałby na kawałki, nabawiając, zamiast orgazmu, bólu i krwi.
Chłopcze niedorozwinięty seksualnie, gdyby ci nawet jakaś wieloródka dała wsadzić, to z dużym prawdopodobieństwem byś zemdlał na dupie robiąc sobie i babie wstyd, Notabene, wielki chuj, by stanąć zabiera krew mózgowi, stąd omdlenie, a później kłopot i wstyd. Gdyby Ci klaczka dała wsadzić, to uważaj bo może Cię kopnąć w jaja i zaryjesz nosem w gówno końskie. Buuaaahhhaaa.

Odnośnik do komentarza
Gość Normalny 34

na widok takiego ch*ja każda normalna kobieta spanikuje w obawie o zdrowie, więc zostaje ci tylko "walenie konia" lub klaczki z Janowa. Współczuję ci, wal do chirurga, może operacyjnie ci go uszczuplą.Ponieważ wielu mężczyzn szuka metod na zwiększenie penisów, to twój nadmiar może da się zaimplantować u biedaków z małymi siurkami. Możesz zarobić na tym.

Odnośnik do komentarza
Gość pewna pani

myślę, że tfój siurek nadawałby się tylko do kopulacji z roczną klaczką z Janowa. Tylko uwarzaj bo morze cie w jaja konąć i zaryjesz nosem w gówno końskie. Buaaahhhaaa, za pszeproszniem, debilny gimbusie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo nieładnie drogie panie Myślałem że poprawię wam dzień, tym czasem słownictwo wręcz naganne od dwóch pań, musiał to być wyjątkowo ciężki dzień dla was w pracy .Sądząc po tym jak opisałyście. rozmiar Podejrzewam że oglądałyście na komputerze w pracy zamiast wykonywać swoje obowiązki, musiał to być duży ekran. nie mam nic przeciwko temu żeby dojrzałe kobitki po patrzały sobie na coś ładnego w necie, Wolałbym jednak lepsze komentarze ,nie wiedziałem że kobiety w warmińsko-mazurskim nie potrafią się ładnie wysłowić. No nic mozecie chociaż popatszeć sobie na mojego wacka, moze takiego właśnie wam potszeba?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet 8

~do kszywego
a jak walisz konia, to na jaką odległość leci sperma i ile jej może być w ml? Coś wenszem, że ty zamiast spermy masz jeszcze coś wodnistego, buuaaahhhaa żółtodziobie.

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
niedrogi buraku z krzywym chujem, duży penis, to możliwość wyrwania malutkiej łechtaczki z korzeniami i zamiast rozkoszy ból i krew. Łechtaczka ma wielkość groszku, leży parę cm poniżej spojenia łonowego pizdy, i żeby wyzwolić orgazm wystarczy penis 5 cm byleby szorował po łechtaczce minimum 10 minut, zanim sflaczeje po wytrysku. Kómasz jusz tera bóraku/żółtodziobie?

Odnośnik do komentarza
Gość coś fajnego

dla gimbusa z krzywym siurkiem od mężatki:
Wspomnienia z ruchania:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem krzywemu Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Julka

Odnośnik do komentarza

A pomyśleć że ja chciałem tylko pochwalić się swoim ładnym siurasem. wow. naprawde nikt nie ma nic fajnego do powiedzenia tylko sama zlosc ,chamstwo i nienawisc. masakra .a Niektórzy to już w ogóle mają problemy, propozycje w stylu seksu ze zwierzętami w dodatku młodymi to coś jak zoofilia w połączeniu z pedofilią:0 macie ostro posrane w głowach żeby nawet myśleć o takich rzeczach. co do strzelania na odległość nie jestem w stanie odpowiedzieć, zazwyczaj kończę w środku. I na boga!!! nie pizda tylko cipka, vagina, myszka ,pochwa tylko nie pizda. I jeszcze raz powtazam siurek jest przecietnego wzrostu 16cm , co do wyrywania łechtaczki z korzeniami nie rozumiem Próbowałem różnych rzeczy ale penetrowanie łechtaczki to coś dla mnie nowego poza tym w większości łechtaczka jest tylko mitem Z moich doświadczeń samo pocieranie łechtaczki nie daje stuprocentowej satysfakcji .penetracja i pieszczenie punktu G dała przyjemność większej ilości moich partnerek. ale fakt w połaczeniu wszystkich 3 - głębokiej penetracji w odpowiedniej pozycji do stymulacji punktu G i ocieranie łechtaczki w tym samym czasie daje niesłychane efekty.

Odnośnik do komentarza
Gość do kszywego

Skoro wiesz, że istnieje punkt G, to pochwal się i napisz w którym on jest miejscu z dokładnością do 1. centymetra.
Że mitem jest łechtaczka, świadczy o tym, że mitem jest dla ciebie seks z dorodną kobietą, a faktem masturbacja własnom łapom. Mam rację? Wklej tu mp4 jak walisz konia i strzelasz spermą, albo jak masz wsuniętego siurka do cipki.

Odnośnik do komentarza
Gość basiaa19

Z moich doświadczeń samo pocieranie łechtaczki nie daje stuprocentowej satysfakcji
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Co ty kszywy pierdolisz, ja paluszkiem serdecznym masturbuję się od 5-ciu lat i uzyskuję 100% orgazmy łechtaczkowe.
Niestety, palec jest za krótki by stymulować punkt G i wyzwolić orgazm pochwowy, ale ostatnio czynię to dildem 14 cm. I jak Ci Buraku, bo mi Basia?

Odnośnik do komentarza

do:basia19
palcem nie docierasz do punktu G ? nie potszebujesz dildo, ja znajduje go na koniuszku serdecznego palca okolo 8 cm. Ale kazda z pań jest inna, pozazdroscic tylko ze masz tak delikatna łechtaczke ze same jej pieszczenie sprawia ci przyjemnosc. podkreslam tylko z moich doswiadczen tylko 2 moje partnerki mialy wrazliwa łechtaczke ,lizanie jej bylo dla nas oboje bardzo przyjemne pozostałe partnerki łacznie z obecną preferują penetracje. nie ma potszeby zucac wyzwiskami.

Odnośnik do komentarza

do autora :Skoro wiesz, że istnieje punkt G, to pochwal się i napisz w którym on jest miejscu z dokładnością do 1. centymetra.
Że mitem jest łechtaczka, świadczy o tym, że mitem jest dla ciebie seks z dorodną kobietą, a faktem masturbacja własnom łapom. Mam rację? Wklej tu mp4 jak walisz konia i strzelasz spermą, albo jak masz wsuniętego siurka do cipki.
jestem pewien ze moje życie seksualne jestvznacznie bardziej urozmaicone i ciekawsze niz twoje a seksu z dorosła kobietą uczyłem sìe w wieku 17 lat.

Odnośnik do komentarza

Kochany PT Krzywy, proponuję anal, co ty na to?
Odnośnie punktu G: leży w 3/4 głębokości pochwy, od strony brzusznej. Skoro masz palce pianisty, to faktycznie, mogłeś trafić. Szacun dla twojego doświadczenia.Ja też mam punkt G, zobaczymy czy wyczujesz. Narka.

Odnośnik do komentarza

żeby tak grubego ch*ja przyjąć do odbytnicy, to to na 100% musiała być
nie kobieta, nie ku*wa a krowa. I jusz nie ściemniaj, tylko pszyznaj sie rześ zoofil i szukasz jałówki. Noo, to faktycznie masz bogatsze rzycie erotyczne. Szacón jak ch*j.

Odnośnik do komentarza
Gość wiesniski

przykro mi krzywy ze spotkałes sie z takimi idiotami,hejt w naszym kraju robi sie nasza przednią cechą. tym czsem ja jako jedyna powien ci że twòj penis jest piekny i z checia bym sie nim pobawiła. z kąd jesteś? może sie spotkamy? MADZIA33

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...