Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość SaFFona555

Alergia na kurz i pył

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaciejK34

W takim razie myślę, że warto abyście zwrócili uwagę na ofertę https://oxyshop.pl/oczyszczacze-powietrza/ ponieważ znajdziecie u nich spory wybór bardzo dobrych propozycji oczyszczaczy powietrza m.in airdog x8 który również w większych mieszkaniach, czy domach może zapewnić wydajność i tym samym uchronić nas przed smogiem oraz alergika przed różnymi alergenami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inka

Ja mam w domu rekuoerator polskiej firmy Alnor i jestem z niego mega zadowolona.  Sprawdza się on u mnie bez awaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia

Dość długo męczyła mnie alergia na kurz... W końcu do mieszkania zakupiłam roombe i oczyszczacz powietrza i jest o niebo lepiej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Posiadamy doroslego kota , ktory w 80% przebywa na dworze. Zima nocuje w domu.

Wzielismy 2 kotka. Ktory od 2 tyg jest w domu. 

Mam stwerdzona alergie na kurz i minimalna na kota.

Czy mozliwe ze z od nowego kotka odczuwam dyskomfort w oczach. tzn. lekko swedzace konciki oraz uczucie piasku/pylu w oczach?+kuweta w domu

Czuje ze po wysprzataniu mieszkania( umycie podlug jest lepiej 1-2 din) a potem znow podobnie?

Ciezko mi oddac kotka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...