Skocz do zawartości
Forum

Skąpe, brązowe krwawienie i niebieskie żyłki na piersiach a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam taki kłopot. Otóż niepokoi mnie moja miesiączka, krwawienie trwało jeden dzień czyli zaczęło się w piątek i skończyło się w piątek, w sobotę krwawiłam bardzo bardzo skąpo, znikome ilości krwi. Teraz tzn. od niedzieli mam już tylko plamienie koloru brązowego.Nie wiem co się dzieje, dodam że tydzień temu uprawiałam niebezpieczny stosunek, był przerywany ale dwa razy pod rząd były to dni płodne partner nie korzystał z wc między jednym a drugim stosunkiem. Obawiam się że jestem w ciąży ponieważ zauważyłam że mam powiększone piersi i że widac niebieskie żyły na nich. Czy możliwe jest bym zaszła w ciążę????????????? a może coś innego się ze mną dzieje????????????
Proszę o jak najszybsze i szczere odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To mogło być krwawienie implantacyjne świadczące o zapłodnieniu. Stosunek przerywany w dni płodne jest wysoce ryzykowny ze względu na wiadome ryzyko związane z samym takim stosunkiem, ale tez na preejakulat. Na Twoim miejscu pędziłabym co sił w nogach zrobić badanie beta HCG. Na test ciążowy płytkowy, taki z apteki, jest jeszcze za wczesnie, bo one daja wiarygodny wynik ok. dwa tygodnie od stosunku, czyli jesli chcesz poczekac to zrób test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.

A właśnie skoro miałam dni płodne tydzień temu, to miesiączka w piątek chyba nie było w terminie, prawda? Było na nią za wczesnie. Dlatego sądzę, że to mogła wcale nie być miesiączka...

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale stosunek przerywany szczególnie w dni płodne to była kiepska decyzja, jesli nie chcesz mieć na razie dzieci. Są spore szanse na to, że jesteś w ciąży. Nie panikuj, bo nic nie poradzisz. Stało się. Podjęłas decyzję o takim stosunku w okresie zwiększonego ryzyka i teraz trzeba zmierzyć się z konsekwencjami. Zrób badanie, aby miec pewność.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...