Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 25 kilogramów?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MałaMinionka

Ja przy podobnej nadwadze przyznam się otwarcie, ze na samej diecie nie dałam rady. Bałam się, że jak jeszcze trochę przytyję to albo padnie mi serce, albo czeka mnie operacja pomniejszenia żołądka. na szczęcie koleżanka powiedziała mi o Slimunox i w pół roku pozbyłam się 40 kilo nadwagi

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaRE

Mi w skutecznym pozbytciu się 22 kilogramów nadwagi pomogło zastosowanie obok diety Slimunox. Ogólnie uważam, że obecnie bez suplementacji odchudznie nie ma specjalnie sensu, ale to moje prywatne zdanie.

Odnośnik do komentarza

W obliczu zbliżającej sie wiosny i wizji zrzucenia grubych zimowych swetrów, nadprogramowe kilogramy stanowia nie lada problem. Kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę i odpowiedzieć na pytanie jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała oraz zmniejsza ilość przyswajanych kalorii, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną, nawet małą, aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Agatą, agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jestem trenerem personalnym i pomagam m.in w zrzucaniu wagi. Prowadzę ludzi online dietetycznie i treningowo.
Napisz do mnie na maila napiszę Ci więcej na ten temat i postaram się pomóc

krzysztofsobotka.fit@gmail.com

Trener Personalny - Warszawa
Prowadzenie dietetyczne i treningowe online
Najlepsze suplementy i produkty zdrowej żywności
www.prozis.com/32w5

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...