Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piraniaa

Skuteczne odchudzanie z zewnątrz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piraniaa

Dziewczyny, mimo że trzymam dietę nawet po 3 miesiące to schudnięcie nawet 2 czy 3 kg powyżej tego co schodzi sama woda z organizmu to dla mnie mega wyczyn, nic się nie dzieje. Jaki składnik może mi w tym pomóc? Mogę pić, jeść, no palić tylko nie :P oby było skutecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość todzisiajjest

a ruszyć tyłek umiesz? kobieto, nic ci nie pomoze bez ruchu nawet najlepsze środki. ja jak brałam tabsy to nie pisało wprawdzie że trzeba ale wystarczyło kilka razy wieczorem czy rano nogą machnąć a od razu są lepsze rezultaty. myśl o wspomaganiu ale i o kompleksowej zmianie bo inaczej odstawisz tabsy i nawet te z zabezpieczeniem przed jojo jak moje by nie wytrzymały jak się żre i nic innego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozena W2

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudznaie jak Slimunox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grossia

dradzę wam jak to u mnie wyglądało. Mianowicie każda moja dieta w 100% nie miała sensu, tj. kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Więc sięgnęłam po ostateczność - tabletki. Kupiłam na Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Nie wiem jak to działa, ale działa. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe. Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Adą, to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku, kom731 154 299. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KatarzynaB121

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Mi te tabletki bardzo pomogły - łącznie przy ich zastosowaniu obok diety schudłam 12 kilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość FKatarzyna

Mi podczas odchudznaia bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Moim zdaniem nie ma lepszego suplementu tego rodzaju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maro22

Myśle, że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze.
Z czystym sumieniem mogę polecić Adę kom.731 154 299, u niej znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Adipex Long. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. Tłumi odczucie głodu a jednocześnie podkręca metabolizm. Waga bardzo szybko i ładnie spada. Efekty widać już po pierwszym tygodniu. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość instagirl

Ja wam dziewczyny mogę polecić Foreverslim, ja z nim schudłam już 15kg w 3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kapusta

Ja do diety i ćwiczeń zaczęłam stosować Slimunox, po miesiącu wielka radość bo schudłam 5 kilo, zmieściłam się w spodnie o 2 rozmiary mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OliwiaD22

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. W końcu trafiłam na specyfik, dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi. Dla mnie to bardzo duży sukces

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oliwia 32

Ja podczsas odchudznaia zdecydowałam się na zastosownasie Slimunox i nie żałuje tej decyzji. W 3 miesiace straciłam 12 kilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KingaTR

U mnie waga dopiero zaczęła spadać, jak obok diety zaczęłam stosowac Foreverslim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...