Skocz do zawartości
Forum

Szkolenia dla psychologów


Gość Taimbifore

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Taimbifore

Przyjaciółka jest już kilka lat po studiach, staż pracy już posiada, dużo kursów na koncie ale nadal jej mało, cały czas szuka czegoś więcej, kolejnych ścieżek rozwoju. Co byście takiej osobie bardzo ambitnej po psychologii poradzili?

Odnośnik do komentarza

Po kursie na psychoterapeutę jest? To był mój pierwszy większy krok kilka lat po studiach, certyfikat zdobyty i już kilka ładnych latek prowadzę terapie. Teraz będę robiła kurs superwizora-dydaktyka w warszawskim Centrum CBT, właśnie trwa nabór i cieszę się że się załapałam bo lepszego wykładowcy niż dr n. med. Tomasz Srebnicki bym sobie nie wymarzyła. Podaj ten namiar przyjaciółce, może właśnie czegoś takiego szuka. To jest świetna okazja dla wieloletnich psychologów na podniesienie swoich kwalifikacji. Tylko musi się pospieszyć bo zapisy trwają do 27 stycznia, a ilośc miejsc jest ograniczona

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Polityka , może jakieś parcie na szkło np. jakaś formułka dlaczego dzieci chodzą na wagary w porannej tv. Big Brother , może więcej leków przepisywać może zmienić profil czy kierunek na pedagogiczny , szkoleniowy np. jaki kit najlepiej wciskać aby coś sprzedać. Psychologia jest pełnowymiarowa i wszechstronna.

Odnośnik do komentarza

Ja bym polecił szkolenie w kierunku uzyskania certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień przez Krajowe Biuro d/s Przeciwdziałania Narkomanii bo współczesne społeczeństwo ulega masowej degrengoladzie z powodu uzależnień od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki) i behawioralnych (uzależnienie od seksu, komputera, Internetu, gier, mediów społecznościowych). To samo bym polecił lekarzom szkolącym się w psychiatrii. Dawniej uzależnionych traktowano jak pariasów, obecnie to na moje oko 1/3 pacjentów, a kolejna 1/3 to osoby pośrednio dotknięte skutkami uzależnień.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

A jakie wynagrodzenia ? Za tzwn. Uzależnienia behawioralne ? Płacą od choroby czy ogólnie od uzależnienia. A może od znalezionej nowej dysfunkcji jak uzależnienie od roweru. -3 a na ulicach ????? Rowerzyści
To już chyba uzależnienie behawioralne ? Mogę takich jeszcze znaleźć czy za to są premie lub nie wiem karty podarunkowe. Pytam poważnie ?

Formułkę do uzależnienia od roweru mogę zrobić czy definicje.

Odnośnik do komentarza

Poczytaj o kursach dla psychoterapeutów prowadzonych przez https://interego.com.pl. Skierowane jest to do osób, które szukają praktyki terapeutycznej, a nie tylko teorii. Warsztaty prowadzą doświadczeni certyfikowani terapeuci i superwizorzy.

Odnośnik do komentarza

Diagnozowanie młodych osób pod kątem ewentualnych zaburzeń rozwoju na pewno nie będzie należeć do prostych więc jak w tym kierunku chcesz działać to warto się rozwijać. Takie szkolenie w pojawia się w ofercie Pracowni Pomocy Psychologicznej w Sopocie - https://pracownia-mm.pl/oferta/szkolenie-krotkoterminowe-86. Szkolenie w Sopocie, ale można się próbować tam wybrać, by zwiększać swoją wiedzę w zakresie diagnozowania młodych osób.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość FiFi napisał:

Diagnozowanie młodych osób pod kątem ewentualnych zaburzeń rozwoju na pewno nie będzie należeć do prostych więc jak w tym kierunku chcesz działać to warto się rozwijać. Takie szkolenie w pojawia się w ofercie Pracowni Pomocy Psychologicznej w Sopocie - https://pracownia-mm.pl/oferta/szkolenie-krotkoterminowe-86. Szkolenie w Sopocie, ale można się próbować tam wybrać, by zwiększać swoją wiedzę w zakresie diagnozowania młodych osób.

To chyba nie należy do prostych jak ktoś zamiast uczyć się na studiach to udawał. 

Więc oferta dla oferm i oszustów którzy tej psychologii nigdy nie powinni skończyć a jakoś skończyli ? Takich psychologów nam nie trzeba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...