Skocz do zawartości
Forum

Czy Restylane jest bezpieczny?


Gość Monika2213

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia22121

Oczywiście, że jest bezpieczny. Restylane to jeden z bardziej znanych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego na całym świecie. Gabinety med. estetycznej stosują go już od jakiś 20 lat. Śmiało możesz poddać się zabiegowi z jego użyciem.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Mrowska

Hej. Weszłam w ten wątek bo chciałam sie czegoś dowiedzieć na temat lwiej zmarszczki. Co do Restylane to tak ;) Jak najbardziej jest bezpieczny;) Ja miałam powiększane nim usta. I mam porównanie z innym preparatem i po tamtym zrobiły mi się grudki :/ trzeba było ściągać kwas potem. A po restylane tego nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Mrowska

Hej. Weszłam w ten wątek bo chciałam sie czegoś dowiedzieć na temat lwiej zmarszczki. Co do Restylane to tak ;) Jak najbardziej jest bezpieczny;) Ja miałam powiększane nim usta. I mam porównanie z innym preparatem i po tamtym zrobiły mi się grudki :/ trzeba było ściągać kwas potem. A po restylane tego nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Tesla236

Nie jeden raz już w swoim życiu była ostrzykiwana tym kwasem i zawsze efekt był bardzo dobry a efekt tez na długo. U mnie zawsze się trzymał 9 miesięcy - taka moja uroda ;) No i trafiłam tez na bardzo dobrego lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...