Skocz do zawartości
Forum

Sny


Gość Pomocnik4321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pomocnik4321

Witam!
Ostatnio mam dość uporczywe sny. Generalnie powtarzają mi się regularnie sny o byłej partnerce, w sytuacjach podchodzących pod intymne, ale również o próbach jej odzyskania, raz nawet o tym, że złamałem nogę, leżałem w szpitalu, a ona mi przyniosła kwiaty. Budzę się cały szczęśliwy, po czym przypominam sobie, że czas na powrót do rzeczywistości i mam doła do 12. Jesteście w stanie je zinterpretować? Byłbym za pomoc mega wdzięczny. Samego psychologa chciałbym zostawić jako ostateczność.

Odnośnik do komentarza

Czujesz się samotny i tęsknisz, pragniesz miłości. Ponieważ ta kobieta jako ostatnia była obiektem Twojej miłości, to w Twoich snach jest jej symbolem. Odrzuć jednak iluzje na temat jakichś powrotów czy odzyskiwań i idź dalej przez życie bogatszy o dotychczasowe doświadczenie. Życzę Ci, abyś poznał kogoś dla Ciebie odpowiedniejszego niż tamta kobieta. Pomódl się do Boga o to, aby wskazał Ci dalszą drogę. Oddaj mu swoje pragnienia i zawierz Mu! To działa! Wiem coś o tym!

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Ogólnie zgadzam się z przedmówcą choć przy ostatnich zadaniach moja ateistyczna dusza zżymała się okrutnie. Nie przywiązywała bym zbyt wielkiej wagi do snów, oczywiście jest wysoce prawdopodobne , że przedstawiają jakieś ukryte bądź nie pragnienia lub lęki. Skup się jednak na jawie i rozwiązywaniu swoich ewentualnych problemów w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...