Skocz do zawartości
Forum

Brak efektu powiększenia ust


Gość Ninaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
niedawno został przeprowadzony u mnie zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym. Użyto 1 ml kwasu. Niestety efekt zniknął w przeciągu kilku dni. Dodam że zdiagnozowano u mnie Hashimoto. Wyniki są w normie. Co może być przyczyną nieutrzymania się efektu? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość pokierola

Botox nie będzie tak skuteczny jak twoja własna tkanka, ale wtedy zabieg jest też bardziej inwazyjny. Mnie po czasie zmęczył botoks i zrobilam sobie operacje u chirurga Łątkowskiego w Polanicy. Jak już pozbyłam się opuchlizny to efekt został na dobre :)

Odnośnik do komentarza
Gość Possible55

dlaczego piszesz o botoksie? przecież botoksu o ile pamiętam nie wstrzykuje się w usta. Tylko kwas hialuronowy. Jaki miałas kwas wstrzyknięty? Tzn jaki preparat? Może powinnaś spróbować ostrzyknięcia Restylane kysse? Może poszukaj innego dobrego gabinetu medycyny estetycznej i tam Ci doradzą?

Odnośnik do komentarza

Jak jest hashimoto to własnie za bardzo nie powiększysz tych ust. kwas sie szybko wchłonie. Moim zdaniem zanim w ogóle kobieta sie wybiera na powiększanie ust powinna o tym powiedzieć lekarzowi. Ja myślę, ze zaproponuje na pewno wtedy co innego. Co do kwasu to także miałam powiększanie preparatem restylane Kysse

Odnośnik do komentarza

zakładam że to może być kwestia "specjalisty" który robił ci zabieg i preparatu... ja jeżdżę na powiększanie i modelowanie ust do Konstantynowa pod Łodzią - do Alluresthétique. Tam pracują dwie świetne panie doktor - doktor Ewa i doktor Lilianna. Fantastyczne kobiety z dużym doświadczeniem oraz "okiem" do zabiegów. Od nich z gabinetów wyjdziesz piękna:)

Odnośnik do komentarza
Gość karinakara

Nawet nie wiedziałam, że przy hashimoto może być taki problem. Ja powiększałam usta w Elite w Warszawie u dr Janasik, efekt naturalny, bardzo mi się podoba. Na początku byłam trochę przerażona bo usta były opuchnięte, ale ostatecznie jest ok. Usta jednak dużo dodają urody.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika Jher

Ja na powiększenie ust zdecydowałam się jakiś ms temu i to była bardzo dobra decyzja. Dzięki temu zabiegowi mam bardzo ładne usta , większe i ładnie wymodelowane. Wygladają bardzo naturalnie. Zabieg polecam jak również klinikę Magnopere w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość Halina gerer

Polecam powiększanie ust w Krakowie w gabinecie MTT Estetica . Pani robi to bardzo profesjonalnie. Ja robiłam akurat kwasem hialuronowym, ale zabieg poprzedzony jest konsultacją, więc każdy dopasuje coś pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość karolanja33

Przede wszystkim polecam najpierw sie przebadać, potem z wynikami przejsc się do lekarza medycyny estetycznej i tam  niech lekarz zdecyduje co dalej. Co do preparatu to bardzo polecam Restylane Kysse. Efekt naturalny, bardzo ładny, dobre nawilżenie. 

Odnośnik do komentarza

warto sprawdzić opinie o miejscu w którym chcemy zdecydować sie na zabieg, ja zanim posżłam na powiększanie ust do magic visage, dokąłdnie sprawdziłam co i jak, więc wiedziałam, że mogę spodziewać się dobrego efektu i się nie zawiodłam, usta są piękne, idealnie powiększone, jędrne i nadal zachowały naturalny wygląd. 

Odnośnik do komentarza

Polecam powiększanie ust w Krakowie w gabinecie Magnopere Medycyna Estetyczna Roma Zielińska. Pani robi to bardzo profesjonalnie. Ja robiłam akurat kwasem hialuronowym, ale zabieg poprzedzony jest konsultacją, więc każdy dopasuje coś pod siebie. 

Odnośnik do komentarza

ja w magic visage powiększyłam usta też kwasem hialoronowym, chyba to najlepszy i najbardziej bezpieczny wypełniacz, zdecydowałam się na 1ml bo chciałam zachować naturalny wygląd i tak też się stało, usta są powiększone ale nadal naturalnie wyglądające. 

Odnośnik do komentarza

Hmm, może poszłaś po prostu w złe miejsce? Ja usta powiększałam w WellDerm w Warszawie i tam byłam na zabiegu „wywijania” ust botoxem nazywana LIP FLIP. Ta metoda jest super, efekt jest mega, usta wyglądają na odmłodzone,  zwiększona zostaje różowa część górnej i w moim przypadku także dolnej wargi. Efekt jest bardzo naturalny, dzięki niemu wyglądam i czuję się pewniej siebie, polecam gorąco. 

Odnośnik do komentarza

Powiększanie ust tylko i wyłącznie kwasem hialuronowym! Ja byłam jako modelka na szkoleniu z zaawansowanych technik powiększania ust u doktor Anny Krysbkowskiej w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii. Niesamowity efekt, kursanci którzy w sumie byli tez lekarzami wykonali mi zabieg z ogromna dokładnością. Z tego co zrozumiałam konieczne było połączenie kilku technik miedzy innymi rosyjskiej, żeby osiągnąć taki efekt. https://pimik.pl/szkolenia/zaawansowane-techniki-rosyjskie-powiekszania-ust/

Odnośnik do komentarza
Gość AlicjaMeś

Dlatego właśnie warto wybrać dobrą i sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej w której zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i co najważniejsze z zadowalającym efektem końcowym. Ja akurat w tym zakresie korzystałam z pomocy Dermedik http://www.dermedik.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie-i-modelowanie-ust/ i śmiało mogę ich polecić. Przede wszystkim świetne podejście do pacjenta, a usta teraz są pełniejsze ale nie za duże więc tak jak chciałam :)

Odnośnik do komentarza

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu – od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust. Preparat którego używamy to Genyal lub Filorga. Polecam https://pimik.pl/ płatność tylko za produkt ,a zabiegi wykonują renomowani oraz doświadczeni lekarze.

Odnośnik do komentarza

Wypełnienie wolumetryczne, to zabieg mający na celu przywrócenie naturalnego, młodego wyglądu twarzy. Zabieg polega na uzupełnieniu objętości obszarów twarzy, w których wraz z wiekiem powstają ubytki tkanki podskórnej. Wypełniacze wolumetryczne zawierają usieciowany kwas hialuronowy. Substancje te występują naturalnie w organizmie człowieka, ale wraz z wiekiem ich zawartość maleje. Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy. Kwas hialuronowy pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki. Osobiście polecam https://pimik.pl/ ,bardzo profesjonalne podejście; płaci się jedynie za produkt.

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja

Zabieg wykonany w dobrej klinice przez doświadczonego i kompetentnego specjalistę zawsze poprawi wygląd. Zdecydowałam się na zabieg modelowania ust w Absolu Clinic i jestem zadowolona z efektów. Usta wyglądają bardzo naturalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...