Skocz do zawartości
Forum

Czy w moim przypadku aparat ortodontyczny będzie dobrym rozwiązaniem?


Gość D...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nie otwiera się

Ciężko stwierdzić, bo zdjęcie się nie otwiera;p. Aparat pomaga naprawić nawet spore skrzywienia zębów. Jeśli są małe, ale Ci przeszkadzają możesz się zdecydować na Invisalign. Ja swój robiłam u doktor Pniok w dental care i wyprostowałam lekko krzywą jedynkę.

Odnośnik do komentarza
Gość wiktoriamich

Wydaje mi się, że leczenie ortodontyczne to w Twoim przypadku konieczność. Skąd jesteś? Ja się leczę w Warszawie u dr Chruściel w Rock Your Smile, miałam w sumie częściowo podobną wadę, moje zęby wyglądają już dużo lepiej mimo że jestem dopiero na półmetku leczenia. Jak masz możliwość, umów się do ortodonty na konsultację, to dowiesz się, co można / trzeba zrobić. Ja w Rock Your Smile nic za konsultację nie płaciłam ani za diagnostykę, która pozwoliła określić plan leczenia. Dopiero za aparat i wizyty kontrolne płacę.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że powinnaś udać się do dobrego ortodonty z tym pytaniem. Ja mogę polecić Ci gabinet www.ortodontix.pl z Wrocławia. Miałam tam założony aparat samoligaturujący. Jego zaletą jest maksymalne skrócenie czasu leczenia oraz możliwość ograniczenia wizyt kontrolnych do minimum. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

Edytowane przez GoosiaaPl
Odnośnik do komentarza

Mam podobną sytuację... Zachęcona bardzo dobrymi opiniami o Rock Your Smile właśnie tam mam niedługo konsultację u dr Teodorczyk. Jestem zdecydowana na leczenie, bo uśmiech jest moim dużym kompleksem, którego w końcu chcę się pozbyć. Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2019 o 22:05, Gość wiktoriamich napisał:

Wydaje mi się, że leczenie ortodontyczne to w Twoim przypadku konieczność. Skąd jesteś? Ja się leczę w Warszawie u dr Chruściel w Rock Your Smile, miałam w sumie częściowo podobną wadę, moje zęby wyglądają już dużo lepiej mimo że jestem dopiero na półmetku leczenia. Jak masz możliwość, umów się do ortodonty na konsultację, to dowiesz się, co można / trzeba zrobić. Ja w Rock Your Smile nic za konsultację nie płaciłam ani za diagnostykę, która pozwoliła określić plan leczenia. Dopiero za aparat i wizyty kontrolne płacę. http://dentysta-torun.com.pl/kiedy-trzeba-nosic-aparat-retencyjny/

Niestety wygląda na to, że bez dentysty się nie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2020 o 18:30, Gość Monique napisał:

Mam podobną sytuację... Zachęcona bardzo dobrymi opiniami o Rock Your Smile właśnie tam mam niedługo konsultację u http://www.dentysta-torun.eu/niewidoczny-aparat-ortodontyczny/. Jestem zdecydowana na leczenie, bo uśmiech jest moim dużym kompleksem, którego w końcu chcę się pozbyć. Pozdrawiam :) 

Oj tak, to dobry pomysł!

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2019 o 09:50, Gość Nie otwiera się napisał:

Ciężko stwierdzić, bo zdjęcie się nie otwiera;p. Aparat pomaga naprawić nawet spore skrzywienia zębów. Jeśli są małe, ale Ci przeszkadzają możesz się zdecydować na Invisalign. Ja swój robiłam w http://www.dentysta-torun.pl/uslugi/ortodoncja/ i wyprostowałam lekko krzywą jedynkę.

Prostowałaś tylko jedną jedynkę? :O

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...