Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość szaman z Warszawy

skuteczne, naturalne sposoby na przeziębienie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szaman z Warszawy

4 skuteczne i jeden nieskuteczny sposoby na przeziębienie
zobacz - nie ma tu reklam

- 5 sposobów na przeziębienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość greszka

Bardzo fajny jest syrop sambucol , dobry, skuteczny ,bo z wyciągiem z czarnego bzu, skraca czas choroby u dziecka i łagodzi jej przebieg. Zawsze w okresie jesiennym podaję dzieciom, znacznie mniej chorują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka17

Ja też wolę leczyć się lekami które są na bazie naturalnych składników. Moim odkryciem roku są tabletki Pelafen. W składzie mają prlargonię afrykańską. Sporo o niej poczytałam więc wiem czyli ten lek jest tak skuteczny przy pierwszych objawach przeziębienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cassa

Ostatnio mnie coś połamało i weekend przeleżałam w łózku, mąż mi kupił alpikol babcina receptura. Skład imponujący ma, dużo naturalnych składników, które pomagają organizmowi w walce z przeziębeniem, już w poniedziałek czułam się ok i mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mich23

Poszperałem trochę w internecie, poczytałem o tej pelargonii afrykańskiej i chyba rzeczywiście w przypadku przeziębienia sięgnę po Pelafen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Akacja00

Ja przy gardłowych sprawach sięgam po Alpikol babcina Receptura,. Ma bogaty skład który działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anastazjaxc

U mnie na przeziębienie najlepiej sprawdza się sambucol z wyciągiem z czarnego bzu. Odpowiada mi wlasnie to ze jest naturalny No i szybko mi po nim przechodzi, leczy tez przeziębienie we wczesnym stadium i choroba się nie rozwija 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iopoa

kiedyś pediatra mi polecił dla mojej żłobkowej małej n wzmocnienie sambucol baby, u niej to podziałało dlatego dla siebie też kupuję tylko w wersji strong. Wolę zdecydowanie profilaktykę stosować niz potem chorować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...