Skocz do zawartości
Forum

Prosze od odpowiedz błagam pomocy


Gość ertygfgr6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ertygfgr6

Witam serdecznie mam poważny problem ze swoim życiem na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku ale tak nie jest .Mam 28 lat i nie mam pracy ponieważ ma słaby wzrok i nie mogę znaleźć odpowiedniej dla mnie pracy po drugie nie mam dziewczyny i nigdy nie miałem a po trzecie najważniejsze jestem złym człowiekiem ciągle myślę o dzieciach i tylko o chłopcach jak na nich patrze to dziwnie sie czuje nie że chce mi sie uprawiać seks czy coś choć sam nie wiem ,wiem tylko że to co sie dzieje jest złe i nie wiem jak sobie poradzić z tym żeby nie myśleć o dzieciach ,bylem u lekarza seksuologa poradził mi pewne rzeczy ale nie potrafie ich wykonać wiele razy próbowałem boje się że jestem w stanie skrzywdzić dziecko że do tego w końcu dojdzie bo to nie jest normalne że ciągle oglądam zdjęcia dzieci w ubraniach i czasem bez ale to drugie to rzadko bo nie w internecie a ja nie produkuje nic takiego, nie jest normalne że ciągle mi się śnią w nocy,że dużo czytam o dzieciach różnych artykułów książek, jest też troche we mnie dobra bo jest mi szkoda dzieci np chorych czy smutnych jak widze tak na żywo czy w telewizji to płaczę ale to może jest tylko po to żeby najpierw być dobrym dla dzieci a potem być najgorszym,Proszę o jakąś radę

Odnośnik do komentarza

Szanowny użytkowniku!

Depresja to choroba, którą leczy się farmakologicznie, zalecana też jest psychoterapia. Często depresja powoduje niechęć do leczenia, wynika to z jej objawów: bezsilności i utraty wiary w możliwość poprawy.

Nieleczona depresja zabiera nam siły do normalnego funkcjonowania, powoduje myśli samobójcze.

Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń na bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych pod numerem 116 123 - dostępny codziennie w godzianch 12:00-2:00,

bądź bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży pod numerem 800 12 12 12, na który możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15-20:00

Odnośnik do komentarza

ertygfgr6, jeśli chodzi o problemy ze znalezieniem pracy ze względu na zdrowie (problemy ze wzrokiem), warto zastanowić się, czy ubytek/utrata wzroku nie jest na tyle poważna, że uniemożliwi Ci całkowicie podjęcie aktywności zawodowej w ogóle. Wówczas należałaby Ci się renta albo przynajmniej praca w zakładach pracy chronionej. Byłeś u okulisty? Masz jakąś diagnozę? Ile dioptrii masz ubytku w prawym i lewym oku? Warto się zainteresować tym tematem, stawić się na komisję lekarską itp., by nie być całe życie zależnym finansowo, np. od rodziców. Jeśli natomiast chodzi o ciągłe myślenie o dzieciach, to niekoniecznie musi to być na tle seksualnym i świadczyć o jakichś skłonnościach pedofilskich. Natrętne myśli i obawy pojawiają się również w przebiegu nerwicy natręctw (zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych). Przez Internet jednak nie postawię diagnozy. Konieczna jest wizyta u lekarza psychiatry, do którego nie potrzeba skierowania. Zachęcam do konsultacji u psychiatry! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość OFERTA KREDYTOWA

Prêt personnel / Procédure rapide.
Procédure rapide grâce aux plateformes de crédit.
En coopération avec un expert
d’experts d’experts

24/24. Avec les meilleures conditions et taux de financement entre les particuliers et les entreprises.
*Prêts financiers

*Prêts à l’investissement.
* Rachat de crédit.
Prêts personnels :
Je sais que nous travaillons sur votre satisfaction, vous pouvez suivre votre dossier en ligne pour connaître son avancement. Financeducoeur@gmail.com

Whatsapp : +33 751945396
Jacques DUCOEUR


 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...