Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Needka

Jaką miejscowość nad morzem na wakacje polecice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Needka

Chciałabym w tym roku wybrac się na wakacje do jakiejś fajnej miejscowości nad morzem.Jaka polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mirianna

Od kilku lat wracam do Juraty. Równiez poza sezonem ( kiedy mam ochotę odpocząć od turystów i podziwiać ładne widoki). Mają tam świetne molo. Spokojne miejsce, gdzie można podziwiac morze i nie przeszkadzaja w tym tlumy ludzi, ladne widoki i zdala od zgielku miasta.
Jesli zależy Ci na dobrym standardzie noclegów, polecam poszukać sobie mieszkań na tej stronie
https://www.blueapart.pl/apartamenty/jurata

Odkryłam stronę z polecenia koleżanki i rok temu rezerwowałam tam noclegi. Naprawdę dobry standard w stosunku do ceny wynajęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kocham Hel. Jeździmy tam od kilku lat. Dzieciakom wykupujemy zajęcia z windsurfingu (sami też kilka razy próbowaliśmy). W ogóle dużym atutem jest to, że zawsze masz blisko do morza ;-) W zeszły roku byliśmy w apartamencie Foka wynajętym przez Sun&Snow i w tym roku też na niego będziemy polować (niestety jeszcze nie wiemy kiedy będziemy mieli urlop, bo mąż zmienił pracę-w każdym razie ja trzymam rękę na pulsie i staram się być online)
podsyłam link do strony ;-)
https://www.sunandsnow.pl

monthly_2019_06/jaka-miejscowosc-nad-morzem-na-wakacje-polecice_8255.jpg

monthly_2019_06/jaka-miejscowosc-nad-morzem-na-wakacje-polecice_8256.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...