Skocz do zawartości
Forum

Mezoterapia igłowa Katowice


Gość drittka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2022 o 15:50, Gość DominikaMeta napisał:

Kto może skorzystać z mezoterapii igłowej ??? Tylko starsze osoby czy 25 plus tez juz się kwalifikuje ? Już powoli zaczynam myśleć o tym, żeby zadbać o cerę zanim będzie za późno.

Każdy może wykonać taki zabieg, ale to ustala lekarz na konsultacji. Jak w wieku 23 lat będziesz miała na przykład problem ze zmarszczkami to mezoterapia może być polecona, czemu nie ?

Odnośnik do komentarza
Gość nieznajoma
W dniu 28.12.2021 o 16:48, Gość Nora napisał:

Ja zdecydowałam się w Magicznej Klinice na usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła i muszę przyznać, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Nie bolało, szybko poszło, liczę na to, że efekt dlugo się utrzyma. 

 

A przyjmują oni na przykład w Krakowie albo Katowicach?

Odnośnik do komentarza

Mezoterapia jest spoko, ale ... trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że najlepsze rezultaty będzie można osiągnąć wyłącznie, gdy wykona się całą serię zabiegów. Tak więc inwestycja jest naprawdę spora, ale jak ktoś ma budżet to czemu nie ? W magicznej klinice można zaoszczędzić całkiem sporo, także polecam. A jakość zabiegów przy tym nie odbiera jakością od takich wykonywanch w standardowych klinikach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2022 o 03:33, Gość qzx napisał:

Przyjmują, na stronę ich sobie zajrzyj, tam są podane dokładne adresy, gdzie konkretnie w poszczególnych miastach przyjmują.

Oni przyjmują w każdy większym mieście z tego, co widziałam. Na ich stronie www są podane lokalizacje dokładne, zawsze można też dopytać się kontaktując się telefonicznie, albo pisząc do nich na fejsie, bo szybko odpowiadają. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2022 o 01:31, Gość alicjaa napisał:

Każdy może wykonać taki zabieg, ale to ustala lekarz na konsultacji. Jak w wieku 23 lat będziesz miała na przykład problem ze zmarszczkami to mezoterapia może być polecona, czemu nie ?

Ja mam 24 lata i zdecydowałam się na mezoterapię właśnie igłową, świetna sprawa. Tylko oczywiście zabiegi trzeba powtarzać, żeby móc zaobserwować dobre efekty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...