Skocz do zawartości
Forum

Mezoterapia igłowa Katowice


Gość drittka

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam, że zabieg wprowadzają już powoli do swoich gabinetów kosmetyczki, ale nie wiem czy wybrałabym się na zabieg do takiej osoby... . jestem zdania, ze jak już to lepiej jest wybrać sie do lekarza, który ma jakieś doświadczenie w zabiegach. A nie jest jedynie po kursie. Polecam tę klinikę:
https://klinikamagnuccy.pl/mezoterapia/
Jestem ich wierną klientką od dobrych kilku lat i wykonałam w gabinecie kilka zabiegów i osobiście jestem zadowolona.Pełen profesjonalizm oraz zabiegi wykonane z dużą starannością. Na miejscu powinni Ci zresztą powiedzieć czy tan zabieg bęzie najlepszy czy może wybrać się na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Gość sabina7878

W okolicach Katowic jest gabinet http://www.twoj-sekret.pl/sekret-pieknej-twarzy/mezoterapia-iglowa/ który również oferuje mezoterapię igłową. Zabieg jest idealny dla kobiet w każdym wieku, które mają kłopot z jędrnością skóry i zmarszczkami. Taki zabieg działa też oczywiście na poprawę kondycji naszej skóry i nie jest to nic mocno inwazyjnego.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika Pelczar

Moja skóra twarzy była bardzo zniszczona i wyszarzała. Poszłam do kliniki Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie i poradzono mi zabieg mezoterapię która bardzo dobrze wpłynęła na wyrównanie kolorytu mojej skóry. Zabieg fajnie się sprawdził i poleca każdemu.

Odnośnik do komentarza

Na mezoterapię wybrałam salon CUD MED w Ostrowcu Świętokrzyskim i nie żałuję . Bardzo miła obsługa i wysokiej jakości zabiegi, wykonywane przez ludzi, którzy naprawd się na tym znają. Gorąco polecam się tam wybrać! 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina

Ja zdecydowanie polecam Salon Dermolove Clinic. Mają tam mezoterapię igłowa i mikroigłową. Uważam, że zabiegi kosmetyczne należy wykonywać u kosmetologa. Nie zawiodłam się. Dodatkowo, stosują preparaty z Certyfikatem Medycznym, co przekonało mnie do zabiegu. Polecam to miejsce: https://dermolove.pl , pełen profesjonalizm i przyjemne podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza

Sprawdźcie sobie magiczną klinikę, wiem, że specjaliści od nich przyjmują przy ul. Obroki 68 raz na kilka miesięcy. Klinika jest mobilna, także wcześniej trzeba się umawiać i to z dość dużym wyprzedzeniem, ale warto. Ceny bardzo konkurencyjne, do tego usługi na najwyższym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2021 o 20:17, Gość Linka5 napisał:

Sprawdźcie sobie magiczną klinikę, wiem, że specjaliści od nich przyjmują przy ul. Obroki 68 raz na kilka miesięcy. Klinika jest mobilna, także wcześniej trzeba się umawiać i to z dość dużym wyprzedzeniem, ale warto. Ceny bardzo konkurencyjne, do tego usługi na najwyższym poziomie. 

 

Warto, ciekawa sprawa, bo można się zapisać do nich praktycznie w każdym większym mieście, ja akurat mam blisko do Krakowa, więc tam się wybieram. Lekarze medycyny estetycznej tam przyjmują, więc pełna profeska.

Odnośnik do komentarza
Gość kosmetolożka
W dniu 20.12.2021 o 23:27, Gość iwonka5 napisał:

Lekarz jest zawodem bardzo poważanym niż mgr kosmetolog, ale kosmetolodzy również są profesjonalni, czasami wiedzą więcej, niż lekarze, bo robią więcej szkoleń. Nie ma sensu oceniać książki po okładce.

Prawda, zgadzam się w 100%, sama jestem kosmetologiem i często spotykam się z takimi opiniami, że klientki wybierają lekarzy, a oni niekiedy mają mniejsze pojęcie w danym temacie niż ja. No wszystko jest kwestią wyboru odpowiedniego specjalisty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2021 o 20:17, Gość Linka5 napisał:

Sprawdźcie sobie magiczną klinikę, wiem, że specjaliści od nich przyjmują przy ul. Obroki 68 raz na kilka miesięcy. Klinika jest mobilna, także wcześniej trzeba się umawiać i to z dość dużym wyprzedzeniem, ale warto. Ceny bardzo konkurencyjne, do tego usługi na najwyższym poziomie. 

Magiczna Klinika? Słyszałam o niej i zastanawiam się nad konsultacją, w sumie chyba za darmo jest tak?

Odnośnik do komentarza

Tak, konsultacja zawsze jest bezpłatna, także nie masz się co przejmować, nawet jak ostatecznie nie zdecydujesz się na zabieg. Według mnie warto sobie wcześniej tez poczytać na temat przeciwwskazań, zeby później nie marnować swojego czasu i czasu specjalistów. Ja uważam, że medycyna estetyczna w tej formie jest ok, bo każdy może skorzystać bez względu na finanse.

Odnośnik do komentarza
Gość serdeczna
6 godzin temu, Gość Nora napisał:

Ja zdecydowałam się w Magicznej Klinice na usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła i muszę przyznać, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Nie bolało, szybko poszło, liczę na to, że efekt dlugo się utrzyma. 

A ile zapłaciłaś za taki zabieg?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...