Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość MiniMarta

Jak zadbać o zęby?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria

Moim zdaniem podstawą dbania o zęby są regularne przeglądy. To ważne aby później nie mieć problemów z dużą ilością zębów do leczenia. Ja chodzę do stomatologa z Lux Med. Mam u ich pakiet medyczny więc zdecydowałam się na odkupienie stomatologicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Frania

Lekarz polecił mi, abym zaczęła używać irygatora, który wspomoże mycie zębów szczoteczką. Kupiłam więc irygator haxe. Ma 4 różne końcówki i można zabrać go ze sobą w podróż 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość merr

Oprócz mycia bardzo ważne jest również to, żeby regularnie chodzić do dentysty na kontrole. No i trzeba wybrać dobrego stomatologa, ja polecam gabinet Dental w Lublinie, chodzę tam już od dłuższego czasu i mogę śmiało powiedzieć, że lepszej opieki dentystycznej nie miałam nigdzie. Lekarz jest sympatyczny, ale też bardzo kompetentny, zawsze dokładnie sprawdza stan moich zębów, a jak byłam w nagłej sytuacji - ukruszyłam ząb, to tez szybko się tam dostałam i otrzymałam potrzebną pomoc, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iliszka

moim zdaniem podstawa to odpowiednia higiena jamy ustnej, bez tego nie ma mowy o utrzymaniu zębów w dobrej kondycji. Ja regularnie chodziłam do eurodental, mają tam świetną opiekę stomatologiczną, regularne przeglądy pozwoliły mi utrzymac jamę ustną w dobrej kondycji, bo jak widziałam tylko jakiś problem to od razu reagowałam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzena35

Ja postanowiłam założyć sobie aparat, bo moje zęby były zawsze trochę krzywe. Od pół roku jestem pacjentką dr Borzymowskiej-Sawickiej w Rock Your Smile i efekty są już widoczne :) Taka dbałość o zęby jest również ważna, nie tylko ze względu na estetykę uśmiechu, ale i na jego zdrowie i funkcjonalność :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agata_kraków

Zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć !!! najważniejsze jest mycie zębów po każdym posiłku i nitkowanie przynajmniej raz dziennie, najlepiej przed pójściem spać. A jeśli nie chce nam się nitkować 😊 albo nie mamy czasu, to przynajmniej przepłukać usta jakimś dobrym płynem antybakteryjnym. Ja lubię tabletki Muson do płukania ust. No i niestety....jeść mniej słodyczy ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Livia

Ja leczę zęby w ramach pakietu stomatologicznego Komfort i jestem zadowolona z jakości usług jakie mi oferują. Polecam taki pakiet bo kosztuje grosze a zapewnioną mamy kompleksową opiekę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oliwia

U mnie zdecydowanie szczoteczka soniczna oraz irygator haxe to podstawa do zdrowych zębów. Nie muszę używać nici, bo ten irygator ma tak dobre ciśnienie, że wszystko wymiecie, a przy okazji delikatnie masuje dziąsła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lilijka

Aby zęby były zdrowe należy pamiętać o regularnych przeglądach stomatologicznych. Ja chodzę do gabinetów Lux Med. Tam dbam o zdrowy i biały uśmiech, do tego oczywiście mycie zębów po kazdym posiłku no i regularne przeglądy kontrolne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia

Dla mnie podstawą dbania o zęby są regularne wizyty u stomatologa.  Ja korzystam z usług Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Są bardzo dokładni i mają fajne podejście do pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina Ban

ja chodze w Krakowie do stomatologii dr Cichonia - dokładnie i bezboleśnie leczą! i przede wszystkim nie ma żadnego problemu z miejscem czy z konsultacją! serio - są najlepsi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grusiaa88

Zgadza się, regularne przeglądy są ważne. Sama chodzę min. 1 x na pół roku, wtedy mam kompleksowy przegląd i jak coś jest nie tak, to od razu naprawiamy 🙂 Jestem pacjentką Fabdentu, https://www.fabdent.pl/. Aha, no i nie zapominam też o higienizacji 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ama

Jeśli chcesz zacząć dbać o zęby to myślę, że pakiet stomatologiczny Komfort będzie dla Ciebie świetna opcją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ajzia

no ja wlasnie byłam w Stomatologii Cichonia i oni na prawdę doskonale leczą zęby. jestem zadowolona bo jest bardzo ok! polecam miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ada31

Na pewno regularne przeglądy, bieżące leczenie ubytków. Ale też warto leczyć wady zgryzu, jeśli się takowe ma - a w większości przypadków pewnie tak, bo gdzieś czytałam, że ma je większość społeczeństwa. Ja założyłam aparat, aby pozbyć się swojej wady zgryzu. Leczę się w Rock Your Smile, https://www.centrum-ortodontyczne.pl/. Szczerze mówiąc, nie mogę się już doczekać efektów finalnych i prostych ząbków 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...